1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Bileğine saplanan çelik kalıpla hastaneye kaldırıldı

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Tugba Doğan tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bileğine saplanan çelik kalıpla hastaneye kaldırıldı
  Bolu'da, alüminyum fabrikasında çalışan 21 yaşındaki Mustafa Mısırlı'nın pres makinesine kaptırdığı sağ eline çelik kalıptaki metal parçalar saplandı.
  26 Kasım 2015 10:15
  Mustafa Mısırlı, bir anlık dikkatsizlik sonucu elini pres makinesine kaptırdı. Çelik kalıptaki metal parçalar Mısırlı'nın sağ bileğine saplandı. Haber verilmesiyle gelen Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü kaza kırım ekibi, pres makinesini sökerek Mustafa Mısırlı'yı kurtarırken bileğine saplanan kalıbı çıkartmadı.

  Yaralı işçi, [​IMG]

  bileğine saplanan çelik kalıpla ambulansa konularak İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Köroğlu Ünitesi'ne kaldırıldı. Mustafa Mısırlı, bileğindeki kalıbın çıkarılması için ameliyata alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.