1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bilen değil , ağzı olan konuşuyor malesef...

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Kemal Ev tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Arkadaşlar iyi akşamlar ,
    Yeni uzman olmuş , bir süre önce uzman olmuş ve uzun zamandır uzmanlık yapan arkadaşlar , bilgi paylaşımının sağlıklı yapılabilmesi adına ; istirham ediyorum lutfen mantıklı sorular ve emin olduğunuz yanıtlarla isminizi duyalım. Bilen bilmeyen , anlayan anlamayan , emin olan olmayan kimi arkadaşlar sadece yazmak adına soruyor ve yanıtlıyorlar. Sözüm ; işini doğru yapanlara değil , onları tenzih ediyorum. Ama ne olursunuz sağlıklı ve anlaşılır sorular , buna cevaben gerçek ve net yanıtlarla burada yer alalım.
    Sağduyunuza şimdiden teşekkür ediyorum.
  2. Deniz koyuncu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12523
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sorunun mantıklı olması tabi ki güzeldir ama kimi zaman bilgi eksikliği insanı mantıksız sorulara itebiliyor .önemli olan soruyu soranın niyeti ve öğrenme hevesi,o hevese saygı duyulup ne kadar üst seviyede olsa da kişi soru soranın seviyesine inebilme sabır ve alçak gönüllüğünü göstermesi gerekir,kimse bilgiyi kolay elde etmez tabi ki ama herkesin şartları aynı değildir.o yüzden ki soru ne olursa olsun cevaplanabilmeli ki temel şart;soruyu soran dürüst olsun,geleceği vadeden bir ruha sahip olsun...:)teşekkürler... :)