1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bilgi isteme

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve yusufhayriye tarafından 18 Aralık 2012 başlatılmıştır.

  1. yusufhayriye İSGforum Üyesi

    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EKOGLOBAL İŞ VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ
    Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacaktı. Az tehlikeli sınıfta olup, ağır ve tehlikeli işler yönetmeliği kapsamına giren bir işletmede çalışanlara mesleki eğitim alma zorunluluğu var mı? 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği Madde 17.3 göre ``Mesleki eğitim alma zorunluluğu bulunan tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde, yapacağı işle ilgili mesleki eğitim aldığını belgeleyemeyenler çalıştırılamaz`` ibaresi bulunmakta.

    Şimdiden teşekkürler...
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

    • Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    az tehlikeli sınıfında ise problem yok..tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfında ise bu mesleki eğitim alındırmalıdır..
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

    • Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Ağır ve tehlikeli işler kavramı yerine

    AZ TEHLİKELİ
    TEHLİKELİ
    ÇOK TEHLİKELİ

    kavramı gelmedi mi?