1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bilgi kirliliği

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 31 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

az önce bizim mali müşavir geldi patrona anlatıyor yok şöyle olmalıymış böyle olmalıymış diye sonra beni çağırdılar bana anlatıyo doğru bildikleri şeylerde var yanlış bildikleride yanlış bildiklerini düzeltiyorum yok yok öyleymiş diyo ya birader hergün isgforumdayız :)
  2. Zeynep Mısırlıoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1696
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ADA Matbaacılık Ltd. Şti.
    evet malesef bilgi kirliliği çok fazla Yaşar Bey... Herkes kulaktan dolma şeyler öğreniyor ve sanki en doğrusu o gibiymiş gibi de size satmak istiyor. Sağolsun devlet de açıklamalar da bunlara tuz biber ekiyor...
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benide bu müşavirler çağırıyor..anlat anlat gına geldi..bazı patronlar direk bizi arıyor ve dinliyorlar saolsunlar...yapacak bişe yok...