1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bilinmeyen sebeple konuların rahatsız edici ve kırıcı olarak işaretlenmesi

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Y.Hikmet Gulsesli tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. Y.Hikmet Gulsesli İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba

  forumda bazı konulara giriyorum ve anlayamadığım bir şekilde cevapladığım yada attach olarak verilen dosyayı indirdiğim konularda benden habersiz "sanki oy vermişim gibi rahatsız edici ve kırıcı olarak işaretlenmekte"..indirmek için internet download manager kullanıyorum..bununla alakalı bir sorun olabilir mi?

  arkadaşlar sonuçta rahatsız oluyorlar..şifremle ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum..

  adam mesela teşekkür ediyor ben gidiyorum rahatsız edici olarak işaretliyorum..varmı böyle bir mantık..bu yüzden konu hakkında araştırma talep ediyorum..örnek bir durum gösterebilirim.