1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bir fikir;iş güvenliğini iyi uygulayan firmalara geziler düzenleme

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve Ersin Bozkurt tarafından 19 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  forum üyeleri olarak iş güvenliğini iyi uygulayan firmalara ,büyük işletmelere geziler düzenlenebilir.örneğin Bursa ,İzmit,İstanbul da büyük işletmeler gezilebilir.(büyük işletmeler izin alınırsa ancak topluca grup,kafile oluşturularak gezilebilmektedir.örneğin yılda 2 milyon euro ya yakın iş güvenliği konusunda bütçesi olan Renault fabrikalarını gezmek istemezmisiniz ? altın baret ödülü alan Coşkunöz,..........
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  evet..çok cezbeder ve büyük bir proje, isgforum üyeleri sivil dayanışma örneği gösterebilir böyle bir çalışmada..bizde fark var..
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Kasım 2014 ---
  o firma iyi uygulamalarını fotoğraflı anlatsak,röportaj yapsak idari çalışanlarla ve de işçilerle..kameraya alsak..ve bunu alsak kanaltürk tv de 'bana bir şey olmaz' proğramında her hafta sunsak...:)
 3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi