1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bir sürü saatim boşta

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Mustafa bozye tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Sektör isg
  Sadece döküman hazırlıyorum, eğitim veriyorum fatura karşılığı, sabit işleri diğer arkadaşlara paslıyordum ancak yazık 180-200 saat boşa gidiyor her ay.
  bu saatleri İstanbul Avrupa yakası kısmi zamanlı (osgb dışında) kullanmak istiyorum.

  ay/saat ücretini çok cüzi rakamlara verebilirim. Tabii kiralamak değil hizmet vereceğiz;) tecrübe, çözüm, hız var. lokasyon, sektör (inşaat hariç) problemi de yok.

  Aslında burada havuz oluştursak ne güzel olacak ya, işyerleri bile bundan faydalansa. İlan değil havuz olursa yasal kısmı da hallolur. İşte lokasyon, sektör saat nitelik yazılsa ya