1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bir sitede yönetici olmak...

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Nurdan Dahi tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Bu iş gönül işidir, bu iş parayla yapılmaz. Bu iş emek ister, bu iş paylaşım ister, bu iş alttan almayı, gerginlik gidermeyi , türkçenin nereye çekersen gideceğini bilmeyi gerektirir. Smile'leri doğru yerde ve mutlaka kullanmayı yoksa mimiklerimiz olmadan konuşmanın farklı algılanacağını bilmeyi gerektirir. En önemlisi saygı gerektirir. Kendine saygı karşındakine saygı...
    Bu benim 3. forum sitem :) İlkinin üzerinde konuşmaya artık hiç gerek yok o günün şartlarında öyle olması gerekiyordu, ayrıldık ordan :(
    2. site o ilk forum sitesinden beraber ayrılarak arkadaşlarımla birlikte kurduğumuz siteydi. Kendi sitemiz olacaktı, gece gündüz çalıştık kendi adıma herkesten fazla çalıştığımı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Peki neden ayrıldım o siteden... Çünkü benim için önemli olan siteler değildi, paylaşımdı, ben orda yönetici iken de burda paylaşımda bulundum, değilken de bulundum, Her sitede kendi adımı kullandım. Fakat bugün ben burada yöneticiliğe başladım diye ordaki sitede (artık adı lazım değil) adım değiştirildi. Emeğe saygıyı gördük! Kendilerini tebrik ediyor, hayatta başarılar diliyorum...
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nurdan Hanım,

Fatih Özcan,Savaş,İhsan,sen ve diğer Fedakar yönetici arkadaşlarımızın önüne, bu site ve diğer dokunamadığımız ekranlar geçemez geçmemeli.Değerli insanlarla bu site kuruldu ve yine değerli insanların elinde büyümekte.Talha beyin emeğini,Erhan beyin mücadelesini insanların sorunlarını kendi sorunu gibi görüp teknik cevaplarıyla ihya eden yönetici ve üyelerimizin emeğinin altında sevgi,saygı ve güçlü arkadaşlık vardır.site sebebdir bahanedir sadece.Bizler konuşmayı,arkadaşlığı,paylaşmayı ve yardım etmeyi seviyoruz çünkü bu sayede kendimizi geliştirebilir ve iyi insan olabiliriz.Bizler riyakarlığı bir kenara bırakarak gönüllüğü ve faydalı insan olma noktasında sen dahil çalışmaya devam edecez.Mesela Senin Paylaşımınla ben uzmanlığımı geliştirdim,tecrübe ettim ve para kazandım.teşekkür ederim.

Biz Seni hep yanımızda arkadaşlığını istiyorduk zaten,biz seni hep seviyorduk zaten..Hoşgeldin,tecrübe ve farkındalığına ihtiyacımız var unutma.
  3. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hadi hayırlı olsun... :)
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    İmkansız zaman alır demiştim Nurdan Hanım. Kızmak yok :D

5. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Nurdan Hanım
    merhaba,
    bakın ben de burdayım, hoşgeldiniz :)
  6. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Nurdan hanım İstanbulda güzel isim büyüklüğü simgeler .:) Bıraktığınız izin derinliğini gösterir.
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Hoşgeldiniz demiyorum zaten buradaydınız,daha sık görüşeceğiz işala :) 5 mayısta geliyormusunuz??
  8. kubilay23 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    bireysel
    Bu işler malesef öyle oluyor nurdan hanım çalışıp didinip kendimi parçalayıp kurduğum OSGB yi gözünü para hırsı bürümüş bir doktor yüzünden devretmek zorunda kaldım. :sinir:
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Nisan 2013 ---
    Emekmiş çaba imiş hakmış hukukmuş bu devirde kimsenin umuruna gelmiyor.
  9. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sevginizi , Muhabbetinizi , Paylaşımlarınızı , Varlığınızı, İstemeyenler Bu dünyada Hep olur....

tam tersi ,

Bu söylediklerimi İsteyenlerde olur....

İsteyenlerinin mekanındasınız...:)

Forumlarla iştigalim 2004 yılından beri vardır.

O yüzden konunun içinde olmasam da hissediklerinizi anlayabiliyorum...
  10. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    5 mayısta bir aksilik olmazsa gelmek istiyoruz. Kısmetse orda görüşmek üzere...
  11. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Yorum yapan herkese tek tek teşekkür ederim... Sağolun iyiki varsınız :)
  12. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hayırlı olsun Nurdan Hanım :), diğer sitenizin kaybı bu sitenin kazancıdır, boşverin
  13. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    En kötüsü ne biliyor musunuz? Bu insanlara bir zamanlar arkadaş demiş olmanız... Ama arkanızı dönmeye gelmiyormuş, bunuda öğrendik. Bir musubet bin nasihatten iyiymiş... Kimin kaybı kimin kazancı beni alakadar etmiyor. Ben kendi kazandıklarıma bakıyorum. Yürekleri varsa tüm paylaşımlarımı silsinler.
  14. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

benim anlamadığım böyle bir açıklamayı neden burda yapma ihtiyacı hissettiniz?
  15. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Nerde yapayım hakan bey?
  16. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hiçbir yerde...bu açıklamayı yaparak ordaki arkadaşlara da söz hakkı doğuruyorsunuz ki bu siteyede üye olanlar vardır.diğer arkadaşlar birşey diyecek siz diyeceksiniz..vs...İlk sitenizde olan diyaloglar burdada başlayacak..

Siz zaten kendinizden eminseniz kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilsiniz diye düşünüyorum..

tam sorum o site ile aranızdaki sorunları burda paylaşma nedenini anlayamamıştım..
  17. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Bence bu sorunu paylaşması hepimize örnek olmalı,kimse bizi birşey için zorlamıyor.
    Özveri ile bazı gönüllü faliyetler yaparken köstek olunuyor ise oradan uzaklaşılmalı,ama yinede devam etmeli.. İnsan olarak ödevimiz zaten ödülsüz eylem,yardımlaşma olmalı..bunu yaşayabilen çok fazla bilge insan yok.Tekrar teşekkür ediyorum Nurdan hn.a..
  18. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    İçimde kalmasın Hakan bey, haklı olduğuna inanan her platformda hakkını savunsun.. benim adım benim şifrem değiştirilirken benim söz hakkım yok muydu Hakan bey? Ben neden o siteye giripte konuşamıyorum? aynı haksızlığa uğradığınızı düşünün sonra cevap yazın lütfen. Ben o sitenin yöneticiliğinden kendi isteğimle ayrıldım ve başka bir siteyi tercih ettim. Bu benim adımı sanımı ismimi cismimi yok etme hakkınımı veriyor onlara?
  19. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :)hala aynı şeyi yapıyorsunuz:)bakın beni yanlış anlıyorsunuz ben ne onları savunuyorum ne sizi...benim demek istediğim o sitede size haksızlık edilmiş olabilir bilemiyorum ama yeri bu şekilde burası değildir diye düşünüyorum.bu benim şahsi fikrim..ben başka bir sitede size uygulanan(şu an sadece sizin dediğinizi biliyorum karşı tarafın söylediklerini bilmiyorum) haksızlık uygulansa başka bir sitede söylemem..bu benim ile o sitedeki kişiler arasındadır.Burda gelip o siteyi kötülemem..haksız olsalar bile..bir arkadaşım sorar onu da özelden yanıtlarım..

Fazla uzatmıyım bu tartışmanın yada bu konunun yeri burası olmadığını düşündüm o kadar..size karşı bir art niyetli düşüncemde yoktur..
  20. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nurdan Hanım başkalarını kötülemedi hiç.Derdini paylaştı sadece.bu sitede zaten aktif rol alıyordu ve arkadaşımız birde.