1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Birden çok yerde işletmesi olan şirket için isgu ve ish kaç adet olamalı?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve abdülkadir aktoprakoğlu tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. abdülkadir aktoprakoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Birden çok işletmesi olan bir şirketin, Örneğin ABC AŞ. şirketinin İstanbulda, Ankarada, vs. toplam 20 şubesi var ve 255 çalışanı var , bu iş yeri her şubesi için ayrı ayrı Katip programında İSGUzmanı ve İSHekimi belirtmek zorundamı, yoksa bir İSGUzmanı ve bir İSHekimi bütün şubelerine bakabilir mi?
 2. Serkan Sü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gemi İnşa A.Ş.
  soru cok acık bır cevabı var katıpe gırmeyı deneyın, ayrı ssk numarası var ıse ayrı gırıyorsunuz, aynı sehırde bıle olsa.
 3. abdülkadir aktoprakoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ama Yönetmelik açısından konu ile ilgili belirtilen bir şey var mı?
 4. Serkan Sü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gemi İnşa A.Ş.
  farketmez yonetmeliği direk açabilirsin aynı şey ancak uygulama zaten isg katip üzerinden yasallaşıyor orada zaten tek yer üzerinden yasallaştıramıyorsun