1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel çalışanlar

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve serpil varlı tarafından 31 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. serpil varlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bireysel çalışan İş güvenliği uzmanı arkadaşlar isg katipte fazla mesai kullanabiliyor mu ? Aylık 11700 dak mı çalışabiliyoruz ? yoksa 13020 dk mı ? bana yardımcı olursanız çok sevinirim .
  2. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    Sözleşme de fazla mesai izni var mı diye bir kısım var orada seçip faxla mesai saatini de yazarsaniz 13020 ye kadar sözleşme yapabilirsiniz
  3. serpil varlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Alper Bey işveren üzerinden mi yoksa benim isg katip şifremle mi acaba ? sişmdi baktım ama öyle bir buton göremedim .
  4. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    İşveren size onay için sözleşme gonderecegi zaman kimlik numaranızı girdiginde sizin süreniz çıkar ordan seçer fazla çalışma iznini
  5. serpil varlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  6. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
  7. serpil varlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    toplam çalışma süresi bittiginde mi fazla mesai kullanabiliriz acaba ?
  8. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    Hyr o iş yeri için ihtiyaç duyuluyorsa
  9. serpil varlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  10. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    Şu an kac dakika gorevlendirmenz var
  11. serpil varlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    tehlikeli sınıf için 800 dk ihtiyacım var 709 dk kaldı ve ayrıca 280 dk sözleşme imzalamak istiyorum
  12. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    Firmanin yetkilisi ile birlikte girin yapabilirsiniz. Bende hangi sehirde ve saat ücreti olarak ne kadara anlastiginizi sorabilir miyim? Özelden yazabilirsiniz
  13. drgndry İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    60389
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iyi günler; bende bireysel çalışıyorum 2 firmaya bakıyorum.Baktığım iki firmanın birinde çalışan sayısından dolayı dakika yetmezse fazla mesai kullanabiliyormuyum.Benim bildiğim bireysel ve tek fabrikada tam zamanlı olarak çalışırsafazla mesaiyi kullanabiliyoruz diğer türlü bakamıyoruz diye biliyorum.
  14. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    kısmi zamanlı sözleşme ile sürenizin yettiği kadar çalışabilirisnz