1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel çalişmak isteyenler ?

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Hilal YAG tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Hilal YAG İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bireysel isg uzmanlığı yapıp fatura kesen arkadaşlar vergi levhasımı alıyor nasıl bir yol izliyor örneğin yaptığınız bir risk analizinden sonra verdiğiniz hizmet için faturamı kesiyorsunuz?
 2. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Böyle bir mecburiyet yok. Bazı firmalar fatura istediği için şahıs firması kuranlar var. Önemli olan firmaya eğitim vereceksiniz 1 günlük firma tarafından sigortalı gözükmeniz gerekiyor. Birde forumda bireysellerle ilgili birçok konu var. O konulara bakarsanız, aradığınız cevabı bulacaksınızdır :)