1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel calisan arkadaslar

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Mehmet Mete tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

 1. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Arkadaslar yeni surelerle saat ucretlerini insaatlarda taban fiyat olarak ne belirliyorsunuz piyasaya tamamen uzagim bikac osgbden teklif aldim saati 50-60lira gibi sizler ne dusunuyorsunuz. Tesekkurler simdiden
 2. Kahraman Yüce İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  YÜCE İŞ GÜVENLİĞİ
  Mehmet Bey o rakam OSGB lerin size verdiği fiyat kendileri üzerine koyup sizin hizmetinizi karşı tarafa satacaklar!!! Şu anda çok tehlikeli sınıfta saatlik ücret 150-200 TL civarındadır tabiki burada kişi sayısı ve işin niteliğide önemlidir. Saygılarımla.
 3. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  66039
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  ayın kaç saatini dolduracaklar ? size verdikleri şantiyelerin nitelikleri ne olacak? Toplam alabileceğiniz saatinize kaç tane şantiye sığdıracaklar? eğer 1 büyük yada en fazla iki şantiyeden tam zamanlı olarak görevlendirilecekseniz rakam normal. Fakat size mahalle arası ufak şantiyeler verip 10 dan fazla atama yapacaklar ve tam zamanlı olarak size tam zaman parası vermeyeceklerse parsiyer atamalar için 50-60 tl sizi enayi yerine koymaktır.Onların sizi ne yerine koydukları önemli değilde önemli olan sizin kendinizi ne yerine koyduğunuzdur...
 4. Alper Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  42722
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Akyurt Belediyesi
  bireysel şantiyeye bakan arkadaşlara sorum olacak;
  şantiyelerde sigortalı çalışan sayısı sabit değilse örneğin en az 10 kişi oluyor ama 4 ay 50 kişiye çıkıyor, 6 ay 30 a düşüyor vs. gibi her değişimde isg katip şözleşmesini güncelliyor musunuz?
 5. murat907 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14963
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BİREYSEL
  Merhaba;

  Evet haftalık güncelleme halindeyiz.
 6. Alper Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  42722
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Akyurt Belediyesi
  teşekkür ederim murat bey. peki ücret de her güncellemede değişiyor mu yoksa sabit bir bedel üzerinden mi anlaşıyorsunuz?
 7. murat907 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14963
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BİREYSEL
  Projeye göre değişir o kısım. mesela 3-4 arası değişen çalışan varsa fazla bir fark almıyoruz, çünkü proje başında zaten değişimle ilgili herseyi konuşuyoruz. fakat 4-5 saat gibi uzun sürecek çalışma farklarında, orta yolu bularak ücrete yansıtıyoruz.