1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel iş güvenliği uzman sözleşmesi

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Umut Ergun tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. Umut Ergun İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  129194
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba,
  Forumda paylaşılanlara baktım, tarihleri biraz eski gibi. (ya da ben sadece onlara rastladım)
  Kısmi süreli bireysel çalışacak C sınıfı iş güvenlik uzmanı için sözleşme örneğine ihtiyacım var. Mümkünse paylaşmanızı rica ederim.

  Şimdiden teşekkürler.
 2. CENK ÇIRAKMAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46797
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman

  Sözleşmeler e-devlet üzerinden, İSG Katip ile yapıldığı için eski hazır sözleşmeler kullanılmıyor, oradaki gerekli işlemleri yaptığınız taktirde sözleşme otomatik oluşuyor ve iki adet çıktı alıp karşılıklı imza sonrası birer nüsha saklanacak şekilde işlem devam ediyor.
 3. alçıbay01 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Başarancam İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
  E - Devlet üzerinden yapılan sözleşmelerde fiyat ve işverenle aranızdaki anlaşma şartları yoktur.sadece çalışma saati belge no gibi bilgiler vardır.o yüzden aranızda şartlarınızın yazdığı sözleşme yapın derim.
 4. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  80759
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Vakıf Üniversitesi
  Geçenlerde galiba facebooktaydı. Bir uzman yaptığı sözleşmede işi bırakınca bir yıl süre ile başka yerde çalışmayacağını beyan etmiş, bu nedenle mahkemelik olmuşlar. Sakın böyle bir maddenin olduğu sözleşmeye imza atmayın.
 5. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Bazı osgblerde uzman işten ayrılınca osgbnin hizmet verdiği firmalarda 2 yıl boyunca çalışmayacağını imzalatıyorlar.