1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel iş güvenliği uzmanlığı

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Hasan Ersel Gürel tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Hasan Ersel Gürel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Herkese merhabalar , Bu konu aynı zamanda benim foruma ilk mesajım olduğu için kendimi kısaca tanıtmak istiyorum. Adım Hasan Ersel Gürel , 23 yaşındayım ve geçen sene Gazi üniversitesi Fizik bölümünden mezun oldum. 18 Ağustos sınavına girip inşallah belgemi alacağım.
  Benim derdim ve sorum şu şekilde , belgemi aldıkdan sonra belli sebeplerden dolayı serbest olarak iş güvenliği uzmanlığı yapmak istiyorum. Açıkcası internette bu konuda yaptığım araştırmalar hem gözümü korkuttu hem kafamı karıştırdı bende emin olmak için tecrübeli ve bu konuda çalışan büyüklerime sormak istedim. Bireysel olarak iş güvenliği uzmanlığı için nasıl bir yol izlemeliyim , neler yapmalıyım ve neler beklemeliyim ve en büyük korkum geçimi mi sağlayabilirmiyim?. Şimdiden cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim . ( Yanlış bir şey veya olmadık bişey sorduysam beni mazur görün toyluğuma verin :) )