1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel iş güvenliği uzmanliği çalişma sözleşmesi ve dikkat edilmesi gerekli hususlar

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Melek Gündoğdu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112944
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bir arkadaşım patronlarının elektronik imzasıyla giriş yapmış ve sözleşmeleri yüklemiş. Tabi küçük şirketlerde patrona, elektronik imzasına ulaşabiliyorsunuz, fakat ulaşamayanlar ne yapacak?
  2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Postaneden 1 tl verip e-devlet şifresini alsın işveren
  3. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    Çalıştığım firma holding. benim işveren ulaşma ihtimalim pek yok. merkez binanın uzmanı olarak çalışacam ancak sisteme kimin gireceğini (işveren tarafında) kimse bilmiyor. bugun bakanlığın sitesine girdim duyuruyu kaldırmışlar. 15 şubatta yayınlanmıstı simdi duyurular bölümünde gözükmüyor acaba erteledilermi bilgisi olan veya bakanlıkla konusan varmı son 24 saat içinde.
  4. Gülay BAŞ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Daha şimdi bakanlığın sitesinde de İSG genel müdürlüğün sitesinde de "İşyerlerinde iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi görevlendirecek işverenlerin dikkatine" başlığıyla duyurularda yazı duruyordu.
  5. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    Ben bakanlığın duyuru kısmına bakmısım sanırım yanlış oldu. kusura bakmayın, keşke kalksa, dervisin fikri ne ise zikri de o olurmus :)
  6. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu verdiğin adres bireyseller için bişey ifade etmiyor sanırım peki şirketlermi bu sistem üzeriden bizle sözleşme yapıyorlar biraz anlatabilirmisin ??
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Şubat 2013 ---
    bu verdiğin adres bireyseller için bişey ifade etmiyor sanırım peki şirketlermi bu sistem üzeriden bizle sözleşme yapıyorlar biraz anlatabilirmisin ??
  7. Furkan Yavuz İlhan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2324
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bireyseller de bu site üzerinden sözleşme yapıyor. ben firmalar ile bu yolla sözleşme yapıyorum. öncelikli olarak firma yetkilileri sisteme girip sizi seçiyor. sizde kendi şifrenizle girip sözleşmeyi onaylıyorsunuz.
  8. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yeni sistem boylemı oluyor ısyerlerınde e devlet sıfresımı oluyor onlarda ordanmı gırıs yapıyorlar bu sıstemın ısyerındekı adı ne dıye gecıyor.
  9. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu sözleşmede ücretle ilgili birşey yazmıyor.ücretin de belirtilmesi gerekmiyor mu sözleşmelerde?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Temmuz 2013 ---
    furkan bey sözleşmenin ücretle ilgili olan kısmını nasıl yapıyorsunuz?bundan da bahseder misiniz lütfen ?