1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel isg uzmanı

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Eray Kemal KIRAY tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    RD için İGU imza atacaksa ya SGK kaydı olacak yada fatura kesecek. Fakat imza atmayacaksa sadece işveren imzalayacaksa herhangi bir işleme gerek yok. sonuçta işveren ben hazırladım da diyebilir.
  2. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    :)) Saldıran saldırana :))

3. eğitim işi nasıl olacak sonuçta ya sgk lı ya da osgb olması gerekmiyor mu?
  4. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    doğrudur eğitim verebilmek için sgk yada osgb şartı var onun harici herşeyi yapabilirsiniz
    zaten sgknızı yapan bir işletme bulursanız isgkatipten atama ile uzmanlığını bile alırsınız
  5. Özge.zmr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bireysel çalışabilmek için mükelleflik almak şartı var mı?
  6. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    şu şekilde gerek yok firmalarla isg katip üzerinden anlaşarak hizmet verecek isen zaten sigortanı da yapacaklar ki çalışan oluyorsun
    ama danışmanlık yapacam risk analizi acil eylem vb... fatura ister işveren
  7. Özge.zmr İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    herhangi bir yere bağlı olarak çalışırkende h.sonu bireysel çalışmak istersek yine almak zorundayız öylemi??
  8. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    aynen öyle arz talep meselesi hizmet vereceksen karşılığını fatura vb isterler
  9. Onur Ala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80881
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    x lira+ kdv de.
    kdv istemezseniz fişe gerek yok. RD + acil eylem planlarını yap.
    Temel eğitimler için güzel bir sunum ve küçük bir broşür hazırla ver.
    Eğitim yasa gereği verememiş olursun ama Firmada RD + Acil eylem planları olması dahi şu zamanlarda gayet yeterli.
    Zaten az tehlikeli ve 50 altı çalışanın olduğu yerler.