1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel risk değerlendirmesi yapmak için isg katip'e üye olmak gerekir mi ?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  31757
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar,
  Sormak istediğim soruyu zaten konu kısmında belirttim , 18 ağustos sınavını geçtim , belgemi aldıktan sonra , diyelim ki bireysel olarak risk analizi yapacağım çeşitli işyerlerine . Bunun için isg katip'e kayıt vb işlemleri yapmak gerekiyor mu ?

  Teşekkürler.
 2. Ahmet Burak Togay İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  22534
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Şenbay Kolin Kalyon Dudullu Bostancı Metrosu
  Risk analizini isg katip'e üye olmadanda yapabilirsin. Ama İSG-Katip senin OSGB veya herhangibir işveren tarafından işe alınman durumunda içe ve dışa görevlendirmelerle senin bir fiil çalıştığınının takip edilmesine böylelikle B ve A sınıfına geçişlerde gerekli olan süreleri doldurmana yaramaktadır.
  İSG Katip' e üye ol gene belgen çıktığında Risk Analizini bireysel yaparsın