1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel sözleşmede sigorta....

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve cihat ceylan tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. birkal talay İSGforum Üyesi

  risk analizi için tabiki görev bölgesi tüm alanı dahil etmem gerekiyor.
  firma ile anlaşma aşamasındayız,bu yorumlardan sonra çalışan sayısına göre sigorta yapalım ,ama 2 gün fazla olsun toplam 3 gün olarak teklif vereceğim ,herkese teşekkür ederim.
 2. birkal talay İSGforum Üyesi

  Konu daha çok sigorta gün sayısı olduğu için sadece mobo gezilecek dedim tabiki risk değerlendirme de tüm işletme dahil edilecek,şu anda firma ile anlaşma aşamasındayız.anlaşırsak sizin uyarılarınızı dikkate alacağım ilginize teşekkür ederim. sizde bireysel çalışıyorsunuz?
 3. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  Ben OSGB de çalışıyorum.
 4. sencer erşen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  5 şubeli firmanın tüm şubelerinde hizmet verip sadece biri üzerinden 5ine verdiğiniz hizmet süresi kadar sigortanız yapıldığında, sigortanız o şubenin bulunduğu adreste geçerli olup diğer şubede çalışırken iş kazası geçirseniz başınıza birşey gelse ne olacak...sgk sicil numarası farklı olan her şube için farklı sigorta yapılması gerektiği çok açıktır..
 5. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  Bende böyle biliyorum, daha önce grup şirketlerde çalışmıştım her biri için ayrı sigortalanmıştım.
 6. xekeru İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bunu daha öncede dile getirdim ama malesef arkadaşların yorumları farklı ağızlardan yorumlara dikkate etmek yerine kesin bilenin (müfettiş) dediklerine uyalım oluyor. Biz görevimizi yapıp bildiğimizi paylaşalımda uymak isteyen uyar istemeyeninde keyfi bilir..