1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bireysel ve osgb ile ilgili iç ve de dış atama prosüdürü

Konusu 'OSGB' forumundadır ve tgcyıldız tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. tgcyıldız İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İsg katip işlemleri hakkında bazı konuları netleştiremedim, sizlerden bilgi almak istiyorum. İsg uzmanı ve mesul müdür olarak ben görev yapıyorum. Hekim bildirimlerimi de sorunsuz şekilde yapabiliyorum. Hemşiremizin bildiriminin belgeleri kargo ederek yapmıştım, suan isg katip üzerinden tekrar atama yapmama gerek varmıdır?

  Ayrıca şirketlere göndereceğimiz uzmanları önce içe görevlendirme yapıp osgb bünyesine atayıp sonradan dışa görevlendirme yaparak mı şirketlere isg uzmanı olarak atayacağız acil bilginize ihtiyacım var.
 2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  OSGB de mesul müdür sünüz anladığım kadarıyla, evet önce içe görevlendirme yapacaksınız uzman onay verdikten sonra firmalara dışa görevlendirme yapacaksınız.

  Hemşire ile ilgili bilgim yok malesef :(
 3. güzin yıldıran İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  merhaba nurdan hanım..çalıştığınız tez medikalin edirnede bir osgb bürosu var mı..
 4. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  diğer sağlık personeli isgkatip e girilemez çünkü onlar için şu anda eğitim+sınav+sertifika konuları daha başlatılmadı,sertifika aldıklarında sertifika nosu ile girilecek