1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Birileri osgb lere dur! desin artık

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 30 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

:eek:harbimi diyon:D
  2. Turgay Arslanoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    işçilerin risk analizinde meslek eğitimlerini belgelemeleri gerekiyor.
  3. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok hayır öyle bir durumun altına girmedim :) teklif de geldi ama dediğiniz gibi daha gencim ;)
  4. Ali KAYA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    danışman osgb
    hiç kusura bakmayın uzman maaşları düşükse bunun tek sorumlusu bizleriz zamanında mühendisliği ele ayağa düşüren sayın meslektaşlarımız bi sektörüde katletmek üzereler 100 yıldır sen yenısın bi asgari ücretle başla fikrini yedirmiş bi işveren topoluluğundan bahsediyoruz ucuz işçiliği sağlamak için herşeyi yaparlar işveren dedim pardon çok iş az para veren bi topluluk yaratık kan emici artık ne derseniz... mühendisliği ele ayağa düşürdünüz buna ilişmeyin bari gidin 1000 liraya çok daha az riskli işler var limon satın en büyük riski susuz çıkması...
  5. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Profilizde ''OSGB Sorumlu Müdür'' yazıyor ondan sormuştum. :)
  6. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet sorumlu müdürüm. osgb kurmadım demek istedim :)
  7. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merve hanım ozaman bu konunun cevabını en sağlıklı siz verirsiniz yeni başlayan C sınıfı uzmanı kaça çalıştırıyorsunuz.? :)
  8. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben çalıştırmıyorum ki ben osgb sahibi değilim. işçiyim ben burda :D
  9. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Fatih Bey ,
    Çok söz söylemek yerine , lutfen yazdıklarımı gözden geçirin. Uzun dedikodulara dayalı örenklerle değil , yaşamdaki deneyimlerime dayalı birikimlerimle konuştum öncesinde de... Bakarsanız " KANITLARIYLA " diye eklidir zaten cümlelerim. Keşke daha dikkatli okuyup , uyarı içerikli ifadeler seçmeseydiniz. Diyorum ya ; ÇOK SÖZ DEĞİL , ÖZLÜ SÖZ....
  10. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok politik bir cevap oldu sanki.! Öyleyse şöyle sorayım işvereniniz yeni başlayan C sınıfı uzmana ne kadar maaş veriyor.? :)
  11. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    İki ayrı firmanın teklifleri var. Bir tanesi ; kapı kapı dolaşılıp bilgisayar çıktısı halinde dağıtılan teklif. İsimleri , cisimleri , iletişim bilgileri tümü mevcut. Diğeri ; bir iş merkezi yönetimine verilmiş , ulaşılabilecek tüm bilgilerin olduğu fiyat teklifi. Bunlardan daha önce söz ettim. " Dilerseniz size ulaştırabilirim " dedim. Araştırmasını yapmak oldukça basit. Ben size iletirim. Deşifreyi ben değil , o zaman siz yaparsınız. Deşifreden söz etmedim belki ama , size bunları ulaştırabileceğimi daha önce açık bir Türkçe ile söyledim.
  12. murat murat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zaten parayı osgbler götürüyor arkadaşlar bunu yenimi anladınız 5-6 bine anlastığı yere 1.500 lira maas verdiği uzmanı yolluyor onu bunu bilmemde kimse kendini ezdirmesin arkadaşlar..
  13. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Yarın göndericem...
  14. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu tarzda olan osgb lerde çalışan arkadaşlara sesleniyorum BIRAKIN O İŞİ siz meslek sahibi insanlarsınız. hiç kimse acından ölmemiş böyle kendini bilmezlere alet olmayın!
  15. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Tecrübesiz C sınıfı uzman ne demek arkadaşlar?Sözleşme imzaladığımız andan itibaren sorumluyuz.İş kazası durumunda mahkemede hakimin "Bu İSG uzmanı tecrübesizmiş az ceza verelim" diyeceğini hiç zannetmiyorum.
  16. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3-4 ayda uzman oluyorsan, iş deneyimin yoksa daha yeni işe başlıyorsan tecrübesizsin demektir mahkemeyle hakimle ne alakası var
  17. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sorumlu müdür maaş konularına vakıftır diye sordum
    şirkette girdiğimiz pozisyonları sormadım soru basitti..
    herkez şu paraya çalışmayın bu paraya çalışmayın diyor da çalışan uzman arkadaşlara şu soruyu soruyorum
    siz ne kadara çalışıyorsunuz ?
  18. tknnce İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    bırakın batsınlar