1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Biyoversal yangın tüpleri ürün niteliği hakkında

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Lale Nazmiye YILMAZ tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Lale Nazmiye YILMAZ Yangın Güvenlik Uzmanı

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Marka Yangın
  İrem Hanım malesef ki haber doğru
  Bioversal ürünü deterjan kökenli bir üründür. Bioversal temizlik malzemesi olarak gümrükten giriş yapar, Uluslararası dolaşım belgesinde de ( A.T.R) REİNİGUNGSMİTTEL olarak ürün beyanı verir. Yangın söndürücü değildir.
  1- Yangın Söndürücü olarak tüpe dolum izin belgesi yoktur.
  2- Bioversal Biolojik diye adlandırılarak satılır, ancak Hijyen esntitüsünden alınmış herhangi bir belge mevcut değildir.
  3- Ajax firmasına ait belgelerle satış gerçekleştirilir.

  Ekli Dosyalar: