1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Bizde İşçi Değilmiyiz...

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve bayramali tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. bayramali İSGforum Üyesi

  Bizde işçiyiz öyle değilmi?Tüm İSG Uzmanlarının İşçi Bayramı Kutlu lsun...
  Emeğin sömürülmediği, çalışanlara baskının, zulmün olmadığı bir Türkiye dileğiyle 1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜ kutlu olsun.. :)

  Ekli Dosyalar:

  • manset.png
   manset.png
   Dosya Boyutu:
   63,4 KB
   Görüntüleme:
   3