1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Değerli İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri,

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sizlere destek olmak, yükünüzü hafifletmek amacıyla bir çok alanda çalışmalar yaptık. Büyüdük, büyüdük ve sizlerle büyümeye devam ediyoruz.

Yönetim olarak alınan karar neticesinde İSG Profesyonellerine ve Türkiye'de yerleştirilmeye çalışılan İSG Kültürüne daha çok faydamızın dokunması için Çalışma Grupları oluşturacağız. Çalışma gruplarında görev alacak arkadaşlar bu sayede hem bilgi birikimlerini artıracak hem de tecrübe kazanacaklar. Bu fırsatı kaçırmayın.

Çalışma Grupları ve Görevleri özetle aşağıdaki gibi olacaktır:

Haber Grubu:

İSG sektöründeki haberleri web portalımıza kaliteli bir habercilik anlayışı ile taşıyabilecek kişilerden oluşacaktır. Haber görsellerini istenilen standartlarda kullanabildiği grafik programlarından herhangi biri yardımıyla manşete taşıyabilecek arkadaşlar tercih sebebi olacaktır.

Grup Üyeleri: dj_shark - Fatma Kocaer - ibratabey - Alper Akpunar - Kubilay Altınoğlu - Halid Taş - Ömer F. Demir

Çeviri Grubu:

Yabancı dilde İSG alanındaki makale, haber vesair dökümanı Türkçe'ye kazandıracak kişilerden oluşacaktır.

Grup Üyeleri: Fatih Yalçın (ingilizce) - asena (ingilizce) - cervantes (ingilizce) - gülden (İngilizce) - Oytun Pakyurek (İngilizce) - Gökçen Satılmışoğlu (İngilizce) - deidara (İngilizce) - Buket Kocaman (İngilizce & İtalyanca) - Burcu Ak - serpil havaoğlu

Eğitim Grubu:

İSG Mevzuatında belirtilen çalışanların eğitimleri ve bilgilendirmeleri ile ilgili konularda kaliteli görsel ve videolar yardımıyla sunumları hazırlayabilecek kişilerden oluşacaktır. Grafik tasarımından anlayan arkadaşlar tercih sebebi olacaklardır.

Grup Üyeleri: Fatma Akdağ - Sait AKTAŞ - Fatma Kocaer - Göktuğ Gül - Alper Akpunar - Dilek Altınok - Kaya Tanyel - Merve Türe - Zaim ZENGİN - H.İbrahim - Songül KAYA

Soru Bankası Ekibi: Erkan Dündar - Muhammed Ali - Sevilay TOKSÖZ

Çalışma Gruplarına Alımlar Nasıl Gerçekleşecek?

Bize vaktini ayırabilecek yol arkadaşları bu konu altından çalışmak istedikleri grubu yazarak başvuruda bulunabileceklerdir.

Site yönetiminin yapacağı mülakat neticesinde alımlar gerçekleşerek özel mesaj yoluyla sizlere geri dönülecektir.

19.07.2013 tarihli ekleme:

Not: Bu konu ilerleyen zamanlarda ihtiyaca göre güncellenebilir.
  2. Fatma Akdağ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Talha Bey Merhaba,

Ben yeni bir uzmanım. Ne kadar kaliteli olur bilmiyorum ama uygun bulursanız elimden geldiğince eğitim grubunda yer almak isterim.
  3. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Merhaba ,
    Eğitim grubunda yer almak isterim.
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Arkadaşlar başvurunuzu ilk mesaja ekledim. Şimdilik 5 er yahut 10 ar kişilik ekipler düşünüyoruz.

Sayı arttıkça teknik çalışmalara başlayacağız. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kimse paylaşmak istemiyo halbuki paylaşırken kendinizi yetiştiriyor,öğreniyor ve gelişiyorsunuz..haber,çeviri ve eğitim grubumuza katılım bekliyorum...
  6. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Çok güzel bir çalışma olacağına eminim.
    Aslına bakarsanız bende elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. ( Normalde zaten bu dediklerinizi de seve seve yapıyorum zaten)
    Ama tercih sebebi olarak belirttiğiniz Grafik Konusunda Bilgi Sahibi olan konusuna sanırım ben uymuyorum. Bununla beraber eğitici bölümlerle de katkı yapmak isterim. Zaten üye olduğumdan beridir bunu yaptığımı da bilirsiniz. Değerlendirme sonucuna göre bende böyle faydalı bir çalışmada yardımcı olmak isterim.
    Saygılarımla.
  7. Fatih Yalçın Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MENDERES OSGB
    Çeviri grubunda yer alabilirim.
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Talha bey Beni başa yaz Grubun..Soru Bankası Grubu istiyorum başında çalışacaklara yaz beni...biraz soru hazırlıyalım en doğrusundan yeni mevzuata göre...:)..

1-Haber Grubu

2-Eğitim Grubu

3-Çeviri Grubu

4-Soru Bankası Hazırlık Grubu
  9. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Erkan bey, Soru bankası için ayrıca grup oluşturmaya gerek yok. Eğitim grubunda alt ekip oluşturabiliriz. ;)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Haziran 2013 ---
    Fatih Bey hangi dilde/dillerde bize yardımcı olabilirsiniz ?
  10. Asena Tuztaş Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ceviri grubunda yer alabılırım
  11. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hangi dilde bize yardım edebilirsiniz ?
  12. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    Eğitim grubuna ek olarak , " hangi dilde...... ? " sorusuna muhatap olmadan , İngilizce dilinde çeviri grubunda da yer alabilirim .
  13. Asena Tuztaş Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ingilizce dışında bir dil demeyi isterdim ama üzgünüm.. ingilizce
  14. Fatih Yalçın Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MENDERES OSGB
    Talha Taflıoğlu

İngilizce çeviri grubunda ayrıca işinize yararsa Lehçe'yi de ( Polonya) katabiliriz.
  15. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çeviri Grubu için Çalışma Prosüdürümüz yayınlanacaktır yakında.ama genel olarak makale,haber,kitap,spot çalışmalar,formlar,grafikler vb. çalışmaların ingilizceden türkçeye çevrilmesi ve türkiye İsg profesyonellerine kazandırılması amaçlanmıştır.Tüm mevzuat grubu dahil tüm Grup çalışanlarımız ayrıca emeklerinin karşılığında tarafımızdan ödüllendirilecektir.

İSGforum Yönetim.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Haziran 2013 ---
    Çeviri Grubu çalışmalarına örnek link aşağıda mevcuttur.

http://www.isgforum.net/threads/taş-moturu-kullanımı-10-altın-kuralı-talimatı-english.62/
  16. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İşyeri sayım azalırsa memnuniyetle görev almak isterim
  17. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    eğitim grubunda yer almak isterim
  18. Fatih Yalçın Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MENDERES OSGB
    dj_shark
    o kadar yoğunsun yani :) Birazda bize bırak bizde çalışalım :D
  19. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Fazla çalışmanın bana bir getirisi yok götürüsü var :(
  20. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Müsait olduğunuzda hangi grupta çalışmak istediğinizi yazarsanız o gruba sizi de ekleriz.