1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. alev konya İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    36975
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    alev konya ben c sınıfı uzmanım eğitim grubunda yer almak isterim.tam olarak ne yapacağım açıklarsanız sevinirim
  2. elif bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba bende Eğitim grubunda olmak isterim. Fırsat buldukça çalışma yapmak isterim.
  3. efe_kadir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    60948
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İHTİYAÇ OSGB
    B sınıfında bende görev almak isterim
  4. Şehnaz SOYSAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    Açıkçası "mevzuatın yorumlanması, uygulanması, alınabilecek en iyi önlemler, vb" konularda katkılar saylayacak, uzmanların internetten kolayca bulabileceği ana bilgiler değilde, daha çok ayrıntılarda kaybolan bilgilerin uygulanmasında yol gösterecek bir grup oluşturulmasını talep etmekteyim. Mutlaka böyle bir gruba bir çok soru yöneltilecektir ve bunların cevaplarının açık bir şekilde ifade edilmesi için soruyu soran tarafın net, anlaşılır bilgi aktarması gerekir, ayrıca grup içi paslaşma sağlanabilecek iletişimi kuvvetli bir ekip kurulmalı ve soruların doğru yanıtlarının oluşturulması için ekibin belli bir cevaplama süresi olmalıdır. Grup üyeleri, "tespit öneri defteri nerede onaylatılır?" gibi cevabının net bir şekilde başka bir yerde bulunacağı soruları dikkate almadan sadece gerçekten üzerinde çalışılması gereken sorulara yoğunlaşarak çalışmalıdır. Böyle bir grubun oluşturacağı deneyim, bilgi, uygulama birikiminin bütün uzmanlar için eşsiz bir kaynak olacağına inanmaktayım. Eğer böyle bir grup oluşturulmaya karar verilirse ben gelişmek ve geliştirmek adına sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Şehnaz hanım,

Site de Soru cevap kategorisi dahil tüm konu başlıkları mevcut.üyeler her konu başlık altında soru sorabiliyor yada Soru cevap kategorisinde de bağımsız sorular sorabiliyor.Önemli olan duyarlı üyelerimizin profesyonelce kültür oluşturacak ve yasal mevzuata yada uluslararası atıflar yaparak cevaplar vermesi ve bilgilendirmesi kalıyor geriye.Bu işler zaman ve emek gerektirir biraz da gönüllü olmayı.Siz çalışmalarınızı başlatın kafanızdan ne geçiyorsa sitede konu açarak yapın.süreç içinde yetkilendirme ve diğer konularda biz gerekeni yaparız.

kolay gelsin.
  6. Fatih Şahin_ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba,
    İngilizce dilinde çeviri grubuna uygun görür iseniz katılmak isterim.
  7. yusuf27 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    154488
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Form OSGB
    Merhaba,

alım varsa eğitim grubunda yer almak isterim.
  8. İşimiz Güven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Teşekkürler