1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Enes Delioğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİR OSGB
    eğitim grubunda yer almak isterim
  2. Mustafa Özince İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45190
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    medal mühendislik danışmanlık ve aracılık hizmetleri
    Gaziantep'te ihtiyaç varsa yardımcı olabilirim elimden geldiğince ( Makina Mühendisi-C sınıfı)
  3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Mustafa Bey, çalışma gruplarından birinde görev almak isteyenler için bu başlığı kullanıyoruz ;)
  4. nursevim çalıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    uşak belediyesi (taşeron firma elemanı)
    tam zamanlı bir işte çalışırken iş güvenliği uzmanlığı da yapabilirmiyiz
  5. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kasap et, koyun can derdinde :D İlgili başlığa yazarsanız yardımcı olacaklardır. Bu başlık çalışma gruplarını oluşturduğumuz başlık..
  6. Mustafa Yeşiltaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eğitim grubunda yer alabilirim...
  7. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eğitim grubu doldu mu ? Yer var mı? :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2013 ---
    oh.. bu kadar hızlı bir geçiş beklemiyordum ;)
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Dilek Hanımdan Süper sunumlar bekliyorum..
  9. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gruplara iş olsun profil kalabalık görünsün diye giren arkadaşlardan bazılarının 1 aylık deneme süreleri dolmak üzere.

Herkese şans vermiş olmak için neredeyse kimsenin başvurusunu geri çevirmedik.

Süre sonunda girdiği gruplara katkısı bulunmayan arkadaşları gruplardan alacağım. Bu arkadaşlara ceza yok.

Ancaaaaaak,

Bundan sonraki başvurular için geçerli bir kural olarak; herhangi bir gruba başvurupta kılını dahi oynatmayan arkadaşların (geçerli sebeplerle gruptan ayrılma isteği olanlar dışında) profillerine ceza puanı işleyeceğim haberleri olsun.

Nasılsa iş olsun diye başvuranlar 1 ayda belli ediyorlar kendilerini zaten.
  10. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inşallah hazırlayacağız mecbuuur ;)
  11. Gülin Denizer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16353
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende sizinle çalışmak isterim,eğitim konusunda
  12. iso İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben grafik tasarımla ugrasıyorum ancak genelde baskı işleri. masa ustu yayıncılık konularına hakimim ancak internette web tasarımı, flash animasyon 3d gibi konular uzagım. Tam olarak yapılmak isteneni bilirsem vaktim oldugu surece katkı saglarım. Gazete ve dergi de calıstım vakti zamanında...
  13. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sanırım Medya Grubu için erken çünkü bu işlerden anlayan toplasak 3 kişi ya çıkar ya çıkmaz forumda. Halid Taş ne düşünürler bu konu hakkında ? Grafik için anlayan çıkar mı ki ? Grubu kuralım mı ?
  14. iso İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bircok arkadasım var bizim grafik tasarım ekibinden sınava girecekler, onlara konu hakkında bilgi veriyim. ekip kalabalıklasır. üye olup incelesinler sanırım iyi biseyler cıkar...
  15. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Siz alt yapıyı oluşturun grubu kurar çalışmalara başlarız. Türkiye'de İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün alt yapısını bu çalışma grupları oluşturacak. Bundan emin olabilirsiniz ;)
  16. Halid Taş İSG Üyesi

• Asayiş Birimi
    • E-Bülten Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İllaki ilerleyen zamanlar böyle bir ekibin oluşması gerekecek. Ancak ben henüz erken diye düşünüyorum. Şu aralar iso beyle koordine olarak yürütebiliriz. Ortaya birşeyler çıktıkça insanlarda heveslenecek ve katılmak isteyeceklerdir diye düşünüyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2013 ---
    iso beyin arkadaşları da geldikçe gruba dahil ederiz. ve güzel çalışmalar ortaya çıkarırız.
  17. Kaya Tanyel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    60628
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Helena Wood Art
    Yıllarca grafik tasarım ve reklam sektöründe çalıştım. Kimyagerim. Şu anda bir mobilya fabrikasında AR&GE departmanı sorumlusuyum. Eğitim grubunda yer almak isterim. tabi yeriniz varsa :)
  18. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Grafik tasarım konusunda da yardımlarınızı bekleriz Kaya bey ;)
  19. zendusi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    bir bilgisayar mühendis olarak elimden geleni yaparım bide arkadaşlar isg yeni yazılım program calışmalarımız sona gelmiştir bir ilk başardık şuanda aselsan ar-ye yoladık test yapıldıkdıktan sonra bu sitede demo atacam herkes bakabılecek görüşlerini program şalışmalar ile ilgili görüş isteyecem herkese hayırlı gunler ve kazasız günler temeni ederim saygılar
  20. Burcu Ak Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba, ben çeviri grubunda yer almak isterim.