1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Fransızca ve İngilizce çeviri konusunda katkım olabilir, beni de ekibe ekleyebilirsiniz.
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Alper Akpunar Eğitim grubuna 2 kişi aldık. Arkadaşlarla görüşürsünüz 1 aylık deneme sürelerini bugün itibarıyla başlatalım. Kolay gelsin ;)
  3. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    21 Aralık sınavından sonra Eğitim grubuna ( özet, soru hazırlama v.b. ) destek verebilirim. İhtiyaç olursa ( Eğitim grubuna talip çok :) )
  4. Hasan Can Özdenli İtfaiye Er

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Düzce İtfaiye Müdürlüğü'nde İtfaiye Eri
    itfaiye-yangın konulu eğitim videosu çekebilirim, tabi konu başlığını siz vermelisiniz.
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    birde yangın tüpü kullanımı ve müdahale hareket adımları hakkında da çekim isterim..aslında Yangınla mücadele hakkında ve önleyici çalışmalar ile alakalı herşeye konu açabilirsiz..Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri kategorisinide sizi çalışma arkadaşı olarakta atayalım yönetim kararı ile inşallah.
  6. Hasan Can Özdenli İtfaiye Er

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Düzce İtfaiye Müdürlüğü'nde İtfaiye Eri
    alındı.
  7. Cem Döner Haber Grubu

• Haber Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ford Otosan A.Ş
    merhabalar ,
    haber grubunda bulunmak isterim..
    vakit çercevesi ne şekilde olmaktadir peki ?
  8. kagan cenk mızrak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende eğitim grubunda olmak isterim maaşlar nedir acaba bedavaya kimse yapmıyordur heralde
  9. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gönüllülük esasına göre arkadaşlarla çalışıyoruz. ;)
  10. Erhan Güneş Mevzuat Grubu Lideri

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    21761
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çağan OSGB
    mevzuat yok mu yaaa :)
  11. aysegul yucel Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çeviri bölümüne talibim
  12. bilal habeş yılmaz Haber Grubu

• Haber Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Haber Grubunda yer almak istiyorum
  13. SEYİTHAN ARAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33977
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şimdilik izleyici olarak arasıra katılacağım. Tüm arkadaşlara çalışma hayatlarında başarılar.
  14. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhabalar. Bu yazınızı okumadan önce ; böyle bir teklif sizden almazdan önce kendimce bir çalışma yapmıştım. online sınav vb yaprak test ve senkron ve video ders çalışmaları.. yaklaşık 15 ocak 2014 de bitmesini planlamıştım. internet sitesi bile açtım. ücretli üyelik yoluyla hizmet vermeyi planlıyordum.
    lafa böyle girdim kendimi tanıtmayı unuttum :d 10 yıldır eğitim camiasında sınavlara öğrenci yetiştiriyorum. sınav yetiştirmede deneme sınavı yaprak test konu konu olmak üzere olmazsa olmazdır.test tekniği gerektirir. Sertifika almak için kursa gidiyoruz 1 ay için bi dünya para veriyoruz. ne isg uzmanı olacak pratik eğitim alabiliyoruz nede sınav teknikleri.Etrafımızda nerdeyse herkes bundan dert yanıyordu. sınava girebilmek için 1 ay izin almış bütün mevzuatı ezberlemiş test tekniğini kurmuş biri olarak böyle bir görev üstlenebilirim.bilgi ve tecrubemle iş yapacağım için hazırladığım örnek dökümanı sunsam öle kabul edilem olurmu. 1 ay deneme diye bişey eğitimde sanırım olmaz. Konu konu soruları tek tek çıkmışları istifledim. 5 adet altın soru düşünme test taktiği kaptım....sınavdan 95 bekliyorum .. saygılar olumlu cevaplarınızı bekliyorum
  15. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Profilinizde gerçek ad ve soyadınızı görmek isteriz. Aramıza hoşgeldiniz ;)
  16. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    talha bey profil ayarlarıma baktım gerçek adımı soyadımı soran bi soru olmadı.gerçek adım şuayip aktaş tır
  17. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    birde talha bey şimdi eğitim grubuna alınmışım. nerden başlayayım yardımıma. video anlatımlarımı yükleyebilirim. yani şunu aslında merak ediyorum bu grupta olmamla normal uye olmam arasında ne gibi fark var. her grup kendine özgü fonksiyonlarımı kullanabiliyor site özelliklerinin. Mesela ben video derslerimi eklemekle başlamak istiyorum. önce youtubeye ekleyeceğim.
  18. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Onu zaten biz yönetim panelinden düzenleyebiliyoruz. Üyelerin inisiyatifine bırakınca abuk subuk rumuzlar yazan oluyor ;)

Forum kısmında sadece Eğitim Grubunun görebildiği bir bölümümüz var. Arkadaşlar çalışmalarını orada öncelikle yayınlıyorlar. @Alper Akpunar grup liderimiz. Grup içerisinde yapılan iştişareler neticesinde son halini alan çalışmalar yayınlanıyor.

Adsız.jpg
  19. Aykut ONAT Eğitim Grubu

• Çeviri Grubu
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar özellikle çeviri (İngilizce & Rusça) ve eğitim grubunda görev almak isterim.
  20. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Her iki grup için de deneme süreniz başladı @Aykut ONAT bey. Başarılar...