1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bp root cause anaylsis

Konusu 'Çeviri Platformu' forumundadır ve gülden tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. gülden Çeviri Grubu

  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Herhangi bir kaza veya uygunsuz durumun meydana gelmesiyle gözlenen uygunsuzlukların tekrarlanmasını önlemek için öncelikle uygunsuz durumun ortaya çıkmasına neden olan kök sebebin bilinmesi ve sonrasında ortadan kaldırılması gerekmektedir.

  Bp firması tarafından hazırlatılmış kök sebeb analizi şeması , bu kök sebebin bulunması ve sonrasında yapılacak düzeltici faaliyetler için detaylı bir kılavuzdur.

  Çevirinin hazırlanmasında büyük emeği geçen ve bu belgeyi bize tanıtan Fatih Özcan Bey'e teşekkür ederiz.

  Ekli Dosyalar:

 2. İsa Bilgin Soylu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  güzel bir çalışma elinize sağlık