1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bu adama dalacam ne ceza yerim :)

Konusu 'İş Psikolojisi ve Psikososyal Etmenler' forumundadır ve Engin Kara tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Ben tatlı dille uyarıyorum. İster yap, ister yapma diyorum. Ama Dediklerimi yapmayacaksan şuraya yaz ..... Mühendis beni kkd ve kişisel güvenlik önlemleri konusunda bilgi verip uyarmasina rağmen tamamen kendi isteğimle verilen tavsiyeleri uygulamayacagimi beyan eder, oluşacak herhangi bir kaza anında tüm maddi, manevi sorumluluğun tarafima ait olduğunu bildiririm. Diye dilekçe yaz, istediğin gibi davran derim. 10 sn önce esip gurleyenler birden bire esinti bile olamıyorlar.
  2. şevket ediz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48557
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    "Halk içinde mu’teber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sihhat gibi" sözünü hatırlat... :cool:
  3. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Erkan Bey, sende kopmuşun anlaşılan. Çok güldüm. :). ya memlekette hem işçisi hem patronu isg nin felsefesine inanmıyor. ne yapılabilir ki. zamanla oturacak bu işler. harbi bakalığa şikayet etcem diyen arkadaş. hala o işyeriyle çalışabilecek misin?
    bakanlığa şikayet konusu komik bir durum. bi fıkra geliyor aklıma bir dalda 50 serçe varmış. elinde tüfek atış yaptın 5 ini indirdin. Dalda kaç kaldı? :):) kalmaz dostum.
    ne mi yapmak lazım. feshet sözleşmeni. İş yaptırabileceklerinle çalış. bakanlık 3-5 kişilik yere sittin sene gelmez. gelseydi zaten sen bu kadar yorulmazdık.
    bakanlık önce sistemde sözleşmesi olmayanları ziyaret etsin.
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sayın @Taner Yılmaz
    Bakanlık 1 kişi için bile geliyor.
    Sen doğru bildiğini yap da gerisi hikaye.
    Tabi bunun için de ekonomik ozgurluk gerekiyor. Sesi çıkarmak için.