1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bu soruları ve cevapları hazırlayanları merak ediyorum ?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Melih Şendoğan tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  31757
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Açıkçası , ömrümüz ösym 'nin kpss'de hatalı soru hazırlamasıyla harmanlandı , şimdi ise aynı şeyi sağolsun iş güvenliği uzmanlığı sınavında yaşıyoruz.

  Soruların yargıları doğru olsa bile cevaplar hatalı verildiğini görüyoruz.Bu kurumlar nasıl ciddiyetle işliyor çok merak ediyorum.Mayıs sınavında 4 soru hatalı çıkmıştı , şu anda yine 3-4 sorunun hatalı gelmesi büyük ihtimaldir.