1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bugün sınav başvurusu başladı -22 nisan 2013

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 Mayıs 2013 İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Başvuruları Başlıyor

SINAV ÜCRETİ
    Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 22 Nisan- 03 Mayıs 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.
    SINAV BAŞVURUSU
    Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 22 Nisan-03 Mayıs 2013tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaktır.
    Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 10 Mayıs 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.
  2. Elif25 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    .
    http://www.meb.gov.tr i ben bu adrese girince şuan birşey göremedimmmm..... yardımcı olur musunuz ücreti yatırdıktan sonra nasıl olucak kusura bakmayın bilgim yokta ....
  3. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    evet ücreti yatırdım fakat başvuru ile ilgili herhangi bir link yok, sadece meb.gov.tr yazıyor duyuruda.
  4. Mert Şevle İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ödeme işlemini gidip bankaya yapıyoruz değil mi? ÇŞGB'nin yayınladığı, başvuru bilgilerini içeren dosyada "Kurumsal Tahsilat Programı" aracılıyla diyor da.
  5. Çağrı Başaran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14866
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    http://www.meb.gov.tr adresinde ben de herhangi bir açıklama bulamadım,daha sistemi açmadılar sanırım.Bilgisi olan varmı?
  6. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Mayıs döneminde sınava girecek arkadaşlarıma başarılar dilerim.
    Allah yardımcınız olsun.
  7. Şahin SARIÇOBAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21613
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bankalar almıyor ATM yada internet bankacılığından ücreti yatıracaksınız.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Nisan 2013 ---
    Yalnız MEB sınav başvuru yerini bulamıyorum bulan varmı acaba
  8. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ücreti bankadan mı yatırdınız?yoksa atmden falanmı?
  9. Hakan Başaran_ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71006
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ewet bende ona bakıyorum hıc bır yerde duzgun bır acıklama yok. sısteme kayıt olup ondan sonra oradan basvuru yapılıyor ama hangı sısteme onu bulamadım.... daha once esım ıcın zıraate basvururkende ılk once mebte basvuru yapıyorsun parayı yatırdıktan sonra orada sınava basvur yazıyor.oradan onlıne olarak sınava basvurunu yapıyorsun.ama mebtekı olay sankı bır sıtede profıl olusturur gıbı oluyor.yanı profılı olustur paranı yatır sonra oradan şu sınava basvur dıyorsun.ama hangı sıstem altında profıl olusturulcak onu bılmıyorum.
  10. Hakan Başaran_ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    71006
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaslar ben sımdı kurs aldıgım kurum ıle gorustum. daha kayıt ıcın meb lınk koymamıs sanırım.gun ıcınde acıklanır muhtemelen .zaten az once verdıgım ornektekı gıbı esım ıcın zıraate basvurdugumuzda da para bugun yattıysa yarın sıstemde gozuktu yanı bugun yatıranlar yarın basvuru yapabılecekler muhtemelen.
    bılgılerınıze.

tekrar bısey ogrenırsem sızınle paylasacagım.
  11. sevgay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64972
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    internet bankacılığı ile nasıl yatırılıyor? Herhangi bir hesap numarası verilmemiş ki...biraz araştırdım solenene göre sadece bankamatik ve bankadan yatırabilirsiniz diyorlar...internettem yatıran var mı?
  12. Şahin SARIÇOBAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21613
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ziraat bankası internet bankacılığın varsa sisteme gir oradan ödemeler kısmını seç oradanda MEB yazıyor onu seç MEWB girince ödeme yapacağın yerler çıkıyor birtanewside İSG uzmanlığı ve işyeri hekimliği 1.sınavı yazıyor onu tıklarsan hesap numarası otomatik geliyor TC yazarak ödemeni yapa biliyorsun
  13. Mert Şevle İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben biraz an önce Vakıf Bankasına gidip sınav ücretini yatırdım. Gişe görevlisine "İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Ücretini yatıracağım." demeniz yeterli.
  14. nisaberen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yani rezillik 22 sinde başvurular başlıyor deniyorsa başlamalı ben her gün sitesine girip duyuru ilan sınav nerde bu diye aramak zorundamıyım yaaaa. Meb yönlendirmesi lazım sitesinde hiç ne duyuru ne yönlendirme ne uyarı daha sınav sistemini oturtamamışlar vay kazananların haline yaniii (!) birde ben halk bankasına yatırdım anında çıktı sorunda olmadı arkadaşlar bilginize...
  15. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    atm den mi yatırdınız bankadan mı
  16. Mert Şevle İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bankada yatırmanız gerekmekte.
  17. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben ziraat bankası atm sinden yatırdım sınav ücretleri atmlerden yatırılıyo artık dediler ziraatta çalışan memurlar
  18. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    en mantıklısı da bu zaten makbuzu aldıysan sorun olmaz
  19. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar ben de bugün ziraat bankamatikten yatırdım ve makbuzu aldım.bankadaki memur almadı-almıyo.kabul etmedi.bankamatikten yatırılcak dedi.aynen boyle yani....
  20. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bankadan bankaya değişiyo o zaman