1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bugün sınav başvurusu başladı -22 nisan 2013

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. yusuf aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Ziraat atm'sinden yatırılıyo başvuru ücreti. Benim gibi bankada saatlerce sıra beklemeyin :(
  2. Elif25 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ya arkadaşlar yardıma ihtiyacım var kayıt yaptıramıyorum ikide bir son 6 ay içerisinde çekilen fotoğraf eklemeniz gerekmektedir diye hiç bişe anlamadım valla
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2013 ---
    Yardım edicek birisi varsa sevinirim
  3. ali46tunc İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sağlık bakanlığı
    arkadaşlar ziraat internet bankacılıgından yatırdım ben googledende isg 2013 sınav başvurusu meb yazarsanız çıkıyor karsınıza sayfada acık şimdiden başarılar hepimize
  4. Zeynep S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kesinlikle ;)
  5. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    az önce vakıfbank atm den yatırdım oldu makbuz aldım dekonta gerek var mı?
  6. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Günaydın,
    Başvuruyu yaptıktan sonra;
    "18/05/2013 Tarihli Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Başvuru Belgesi

Başvuru Sayfasına Dönmek için tıklayınız..."

şeklinde bir ifade geliyor, Başvurunuz gerçekleşmiştir vs. tadında bişey demiyor, sizde de mi aynısı oldu yoksa ben yanlış bişey mi yapıyorum?
  7. GökselKurtuluş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi
    Bende de aynısı oldu, çıktı aldım, çıktı alınca resmi basmıyor, o yüzden bir de ekran görüntüsü alıp onu çıkarttım. Ne olur ne olmaz diye. Ancak işlem bitmiştir, kaydınız alınmıştır gibi bir uyarı çıkmaması garip geldi bana da.
  8. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende kayıt yaptırdım biraz önce bilgileriniz sisteme kayıtlıdır yazıyo çıktısını almamız gerekir mi.
  9. nilgun5106 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaslar basvuru yaparken resim nasıl yğklediniz 10 kb diyo ben en az 48 kb ye indirebildim elimdeki resmi
  10. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kim bilecek 1 yıl önce çektirdiğin fotoğrafı :))
    2. yol web cam açılıyor canlı fotoğraf ekleyebilirsin.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 25 Nisan 2013 ---
    fotoğrafı bana mail at ben küçültüp sana yollayabilirim.

veya

2. yol web cam açılıyor canlı fotoğraf ekleyebilirsin.
  11. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Başvuru işlemini yaptıktan sonra bir çıktısını almak istiyorum ama yazıcımda bi sorun var alamıyorum.Kaydettikten sonra bi intenet kafeden aynı sayfaya dönüp çıktı alabilir miyiz acaba?Bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı?
  12. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    alabilirsiniz rahat olun
  13. Burcu Onat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok teşekkür ederim.
  14. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    rica ederim
  15. mike_ece İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben yatırdım gişeden sıkıntı yoktu-Vakıfbank
  16. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende yapamamıştım internet cafeye gittim özel programı varmış yaptılar
  17. mike_ece İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben direk webcamle çektim oyle ufaltmakla uğraşmak istemedim. neysem oyum :p
  18. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Alabilirsin.

Pdf Olarak kaydet deyipde alabilirsin.
  19. birolS İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    meb in sitesinde 11 mayıs-18 mayıs tarihleri arasında sınav giriş kartları alınacaktır yazıyor, bu konuda bilgisi olan var mı? sınav giriş kartlarını nereden alacağız?
  20. birolS İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    başvuru klavuzunda 10 mayıs'ta meb in sitesinden alınacağı yazıyor, sanırım öyle olacak.