1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bugün sınav başvurusu başladı -22 nisan 2013

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben dün yaptım ama maalesef sürekli çıktı al sayfası geliyor. Yok mudur teknik destek iletişimi acaba? Bir baş vuru formu hazırlamışlar akıllara zarar, ne düzgün bi otomasyon ne başka bişey..
  2. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çıktı aldın mı
  3. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hayır almadım, ama bu sayfayı kaydettim. zaten çıktı alsak ne faydaki adamlar kendilerini sorumlu tutmamak için "
    Yukarıdaki bilgiler tarafımdan doğru olarak doldurulmuştur. Aksi ortaya çıktığında başvurumun iptal edilmesini, yapılacak işlemlerden doğacak hukuki sonuçlara katlanmayı kabul ederim.

Not: Bu form sadece bilgi amaçlı hazırlanmıştır. Resmi geçerliliği yoktur. " diye bir not düşmüşler...
  4. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çıktı almak bir işe yaramıyorda aldıktan sonra kayıtlıdır yazabilir diye söyledim
  5. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aldım, bişey değişmiyor. Mail attım MEB'e. umarım geri dönerler.
  6. Egemen Mühürcüoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27106
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    mail atmak yerine bir iletişim numarası yok mu orayı ararsan daha kesin bir sonuç alırsın?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Nisan 2013 ---
    0312 296 64 78 para yatırdığın halde giriş yapamıyorsan sana yardımcı olurlar.
    İş Sağlığı Güvenliği Genel Müdürlüğü'nün Sınavla başvurularla alakalı soru sorabileceğin bir numara sanırım.

bu numarayı başka bir forum sitesinden buldum umarım işine yarar!..
  7. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bulamadım hocam...
  8. Egemen Mühürcüoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27106
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim Yazdığım numarayı denedin mi?
  9. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaslar ben sınav ücretini direk vakıf banka gişeden yatırdım sadece sınav adını söyleyerek fakat şimdi mebin sitesinde kurumsal tahsilat adıyla para yatırılacaktır dıo bi sorun olur mu acaba..ben kurumsal tahsilat die belirtmedim gişedeki görevliye..??
  10. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    sınav ücretini nasıl yatırdın ?
    kurumsal hesaba yatırman gerekiyor, uyarı şeklinde yazıyordu bu. ama kayıt olduysa başvurunuz sisteme kayıtlıdır yazısı çıktıysa sıkıntı olmaz.
    havale edilerek vs ödeme şekillerinin bazıları kabul edilmiyormuş o yüzden sordum. bence bir daha ücret yatır, ziraat bankası atm sinden yapabilirsin :rolleyes: yanlış başvuru yaptıysan tabi.
  11. Egemen Mühürcüoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27106
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kurumsal diye belirmeye falan gerek yok vakıfbank gidip sınavın adını sölediğinde onlar senden daha iyi biliyor hatta gişe görevlisi bana sisteme az önce girilmiyordu ama tekrar deneyeyim dedi. Anlayacağınız vakıfbank gişe yetkilileri bu işe hakim... "İş demeden İş güvenliği uzmanlığı" sınavını anlıyorlar. :p
  12. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hocam şöyle söylim bana öyle bi gişe görevlisi denk geldiki durumdan bi haber hatta sınavı hangi kurum yapıo die bana sordu ve ekranıda bana dogru cevirip bu sınav galiba dedi...valla ne yalan soylim dekontu elime alana kadar kalbim pır pır atıı yani bu hatunun kurumsal tahsilattan haberi yoktu...:)
  13. Egemen Mühürcüoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27106
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    demek ki bana işi bilen gişe görevlisi denk geldi.
  14. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kaydı yaptım sonrasında tekrar siteye girince basvurunuz sistemde kayıtlıdır ibaresi var sorunsuzca hallettik heralde ama çıktı alamadım,yazıcı yoktu..adamlar pdf formatında bilgisayara kayıt bile yaptırmamıslar direk çıktı..:)
  15. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    en komiğide illa internet exp ile gircen oyle firefox,safari falan olmaz...:))
  16. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ziraat bankasının bankamatiğinden yatırdım. hala aynı sorunsal devam ediyor ben de.. bakalım ne çıkacak.
  17. yelda tabak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim anlamadığım illa foto mu tarattırmak lazım ki orda web kamerası ile çek butonu var ordan çekip yüklesek olmuyormu???
  18. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    olur
  19. birolS İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba,

sınav giriş yerleri ne zaman belli olacak ve nasıl öğreneceğiz?
  20. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    10 mayıs