1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bugün TBMM'de İş Güvenliği Yasa Tasarısı Görüşülecektir

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  TBMM gündemi

  - TBMM Genel Kurul'da, CHP'nin, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu hakkında verdiği gensoru önergesinin görüşmeleri yapılacak, Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Yasa Tasarısı görüşülecek.

  - TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu saat 11.00'de, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Tasarısı'nı görüşecek.

  - TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu saat 10.30'da, Türkiye İnsan Hakları Kurumu Kanunu Tasarısı'nı ele alacak.

  - TBMM Dışişleri Komisyonu'nda saat 11.00'da, bazı ülkelerle imzalanan uluslararası sözleşme ve anlaşmaların uygun bulunduğuna dair kanun tasarılarını ele alacak.

  - TBMM KİT Komisyonu saat 10.30'da, Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş ile Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün 2010 yılı hesaplarını denetleyecek.

  - TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu saat 14.30'da toplanacak.
  - İHLAS HABER AJANSI

  - 06 HAZİRAN 2012 ÇARŞAMBA GÜNDEMİ

  <a title='haber' href='http://www.haberyurdum.com/'>Haber</a>
 2. efecan İSGforum Üyesi

  hadi hayırlısı bakalım...bi çıksada önümüzü görsek...