1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bugün ve dün iptaller için ne yaptın ?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Evet arkadaşlar bugun son gün itirazları iletmek için. günlerdir burada tartışıyor ve sorguluyoruz. Sonuç olarak birden fazla hatta baya fazla sorunun iptal edilmesi hepimizin kanaati. Ben nedense şahsım adına burada itiraz eden edecek arkadaşları merak ettim. dilekçeleri de ekler belirtirsek ne güzel olur :)

Hepimiz Uzman Adayları olarak bu sınava hazırlandık , emek harcadık , zaman harcadık ve ne olduğu bile belli olmayan yalan yanlış sorular yüzünden çoğumuz 65-70 sınırında kaldık. Kazanan arkadaşlar pervasız ve vurdumduymaz olmayınız. Evet size artısı olur iptallerin eksisi olmaz ama sizin emeğinizide hiçe sayan bir kuruma hiç mi tepki göstermeyeceksiniz ?

ARKADAŞLAR BUGÜN SON GÜN ;

İTİRAZ DİLEKÇELERİNİ VERECEK OLANLAR , APS İLE İADEYİ TAAHÜTLÜ OLARAK GÖNDERİMLERİNİ YAPMALILAR. BU ŞEKİLDE YAPILAN GÖNDERİLERDE POSTAYA VERDİĞİNİZ ANDA MÜRACAAT ETMİŞ SAYILIYORSUNUZ. KARGO İLE GÖNDERİCEK ARKADAŞLARDA UZAKLIĞINA GÖRE KONUŞUP ULAŞTIRSINLAR.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2013 ---
    Ben şahsım adına 8 soruya itiraz ettim ve dün kargoya verdim. İşte dilekçem ve sorular.

Ekli Dosyalar:

2. ufuk keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57661
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İKİ EYLÜL OSGB
    3 adet soruya itiraz dilekçelerimiz hazır ama bugün akşam mesai saati bitimine kadar diyorlar.Eskişehirden nasıl yetiştireceğiz onu düşünüyoruz..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2013 ---
    İadeli taahütlü diyorsunuz ama onun ulaşması 10 günü buluyor benim bildiğim.Sonuçlar 12 haziran deniyor.Sıkıntı yaratmazmı??
  3. Diren 2011 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Posta yada kargoya bugün 5 e kadar vermeniz yeterli olacak, oraya varma süresi değil gönderme süresi 3 gün.
  4. çiğdem arıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    isgb ve osgb ile ilgili soruda iki cevap yok ki doğru cevap sadece b değil mi?
  5. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım