1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Buluşma,tanışma ve panel organizasyonları hakkında forum değişiklik yönergesi

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sevgili İSGforum Ailesi,

  Yakın zamanda İzmir Buluşması ile İlk ve Gurur verici Panelimiz Kocaelide yapılmıştır.Ailemiz bağları gün geçtikce büyümüş ve aramızda büyük bir uhuvvet oluşmaya başlamıştır.Gönüllülük ilkesine bağlı olarak üyelerimiz sevgi ve samimiyetlerinin gerçekliğinin somut adımları olarak artık kendi illerinde buluşmalar düzenlemeye başlamışlardır.Bu tarafımızdan muhabbetle karşılanmış ve desteklerimizde tamdır.Fakat şahsım ve bazı buluşma hususlarında uzman ve hekim abilerimizinde organizasyon tarihlerinin zamansız açılması,Sponsorluk ve yer hususlarındaki hızlı acele kararlarla sizlerle buluşamamanın kırıklığı içimizde oluşmaya başladı.Şimdi ki açılmış Ankara ve adana buluşmaları Elimizden geldiğince Organizatörümüz Tuğba Çoşkun Hanım efendi tarafından takip edilecek birikimlerini aktaracak ve bizlere yön verecektir.

  Ailemiz üyelerimizden Buluşma toplantıları ve Panel çalışmaları yapacakları zaman istirhamımız Site ve Organizatör yöneticilik vasfıyla Tuğba Hanımla İletişime geçmenizdir.Çünkü sitemiz yakın zamanda kendi bütçesini oluşturacak ve bu bütçe ile sizler destekleneceksiniz.Bu hususta Yeniden Buluşma etkinliği açmadan Tuğba Hanımla Görüşülmesi ve istişare edilmesi hususunda ilgi ve desteklerinizi beklemekteyiz.

  Saygılarımızla,

  İSGforum Yönetimi
 2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Burada özellikle yanlış anlaşılmasını istemediğim bir husus var.İzin alma durumu yok,sadece ileriye dönük hayallerimiz var ve bunlar hedefe doğru ilerliyor.
  Her ilde temsilci belirlenerek,organizasyonların temsilciler tarafından yapılması sağlanmalı.
  Toplantı niyeti olan var ise,yöneticilerle görüşülerek nasıl etkin olacağı belirlenir ve organizasyonu yapacak olan gönüllüye destek verilir.
 3. Serkan Temel İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14449
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bır elın nesı var? ıkı elın sesı var.... bırbırıne destek olursak yere daha saglam basıp daha guvenle daha cok yol katedılebılır. zaman olarak musaıt olupta boyle bır organızasyona onculuk yapanları sonuna kadar desteklemelıyız sonucta bunun faydası hepimize...