1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bursa'da staj yapmak isteyenlere yardim etmeye çalişiriz

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Onur Umur tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Isgderi arayin dernek size yardimci olur..
  2. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Kağıt üstünde stajı yaptınız mı?
  3. Muhammet Bayram İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bursada staj için yardım edebilecek varmı ???
  4. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    muhammet bey merhaba,

Bi,r gün TEİAŞa gelin buyrun görüşelim sizinle..Gerçi benim kurumumda staj yapma şansınız olmaz zira resmi çalışan ig uzmanı yok. Ama tanıdıklarımızdan yardım isteyebiliriz.
  5. Muhammet Bayram İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkür ederim onur bey en kısa zamanda sizinle irtibata geçeceğim.
  6. merveakyüz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar, bende isg 40 saatlik zorunlu stajımı yapabileceğim staj yeri arıyorum İstanbul' da(özellikle avrupa yakası) 1 ekim 2013 te eğitimim bitecek.
  7. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Arkadaşlar siz CV lerinizi bir gönderin. nE yazıkki size garanti veremiyorum. Ancak istanbuldaki arakdaşlarımı arayacağım ve sizlerle toplu oalrak görüşmelerini isteyeceğim. CV olarak aslında size şunu tavsiye ediyim. Kariyer.net ten cv doldurun. Yada başak bir kariyer sitesinden. Sonra CV görüntünüzü word e kopyalayın. Belki iş tecrübeniz olamyanilir. CV bıoş olabilir. Ama Cv nin şeklinin düzgün olması sizin ciddiyetinizi gösterecektir. Bir de eposta adreslerinizle CV gönderirken görüntü adı olarak Ad soad çıkarsa arkdaşlarımın yardım etme ihtyimali de artar..Diyelim kimse yardım etmedi staj gecikti.. Yine de elinizde ciddi bir özgeçmiş olur. Altı üstü staj demeyin. Staj yaptığınız her yer aslında bir iş görüşmesidir. Ve eğer iyi bir işyeriyse OSGB yerine böyle yerlerde iş yapmak daha tatmin edici olacaktır.

Eposta: onumur@gmail.com

Bir de şu teknik gezi işini ara ara hatırlatır mısınız? Bir başlayamadık gitti:)

Ayrıca bir tavsiyem burada çalışan uzmanlar da var..Onlarla birebir temasa geçebilirsiniz. Ben doğrudan neden işyerimde staj gösteremiyorum? Çünkü ÇSGB memur olduğumuz için sözleşmelerimizi onaylamıyor..

Nurdan Dahi
    MerveUngoren

arkadaşlara staj konusunda yardımcı olabilir misiniz? :)
  8. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elimizden geldiğince diyelim :) arkadaşlar ulaşırlarsa yardımcı olmaya çalışırız.
  9. Eren baygın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eğitimler bitti 30 marta kadar staj formumu teslim etmem gerekiyor. Bursadayım yardım edebilecek varmı?
  10. Serdar Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113469
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    40 saatlik zorunlu stajımı bursa/istanbul'da yapmak istiyorum
    Onur bey yardımcı olur musunuz