1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bursa'da yangın eğitmeni ihtiyacı olan irtibat kurabilir

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve kadirsahin16 tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. kadirsahin16 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Firma / Kurum:
    Bursa Şahin Akademi Eğitim ve Danışmanlık
    Evet Kocaeli okul mezunuyum ama geçerliliği olması için bu sertifikayı aldım. Hatta eğitime gittiğim firamalar bile bana bu sertifikayı sormaya başladılar. Rektörlük onaylı olduğu için geçerli sayılmak zorunda oluyor. Müfettişler teftiş yaptığında eğitime yapılan tatbikata ve eğitmenin yetkisine bakıyorlar.
  2. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    geçerlilikle hiç alakası yok.Bari siz yapmayın böyle şeyleri.İtfaiye teknikeri olarak mezun oldunuz ve diplomanız bu eğitim için yeterli.anlatmak istediğim tam olarak bu.Almanız gereken belge eğitimcinin eğitim sertifikası.başka bir şeye gerek yok.
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  4. kadirsahin16 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Firma / Kurum:
    Ben ve diğer arkadaşlarım aldık, almaya da devam ediyorlar, Diploma tek başına ne kadar yeterli bilmiyorum ama sertifikaya sahip olup rahat bir şekilde eğitim veriyorum, okul mezunu olmam da bi artı kazandırıyor.
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Kendini geliştirmeye birşey diyemem.Sürekli gelişimden yanayım.Ancak yangın eğitici belgesinin yetkisi var gibi konular mevzuata böyle bir ifade geçmediği sürece sadece para kazanma amaçlı bir süsleme sanatıdır.Kanaatim budur.
  6. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    niye sözüme itibar etmiyorsunuz :) yeterli diplomanız bu konu için.Düşünün.itfaiye okul mezunusunuz ve aktif olarak bir itfaiyede görevlisiniz.Bu diploma ile yangına giriyorsunuz ama eğitim veremiyorsunuz böyle saçmalık olur mu.Arkadaşlarınıza söyleyin paralarına yazık.örnek isterseniz ben kendimden örnek vereyim.Saymadım ama 2000 kişiyi geçmiştir verdiğim eğitimlerde kişi sayısı.Bir çok sertifikam olmasına rağmen sadece diplomamı gösteririm.
  7. kadirsahin16 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Firma / Kurum:
    Tuğba hanimin dedigi gibi kendimi geliştirmek için ve en önemlisi ileride çıkabilecek sorun yada problemler için de garantiye almak için aldım. Firmalardan soranlara rahatlikla gösterebiliyor ve sormasalarda karşılarına sunabiliyorum, bu şekilde bir avantajı oldu. Burde ileride mevzuata işlenip zorunlu tutulursa da elimde olmuş olacak. Şimdilik zararı yok belki ileride çok faydasını da görürüm.