1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Bursadaki isg uzmanları çok özel bir eğitim

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  1 - ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi
  2 - ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetçi
  3 - OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği İç Denetçi

  arkadaşlar merhaba bu 3 eğitimin iç tetkik sertifikasına katılacağım bursada eğitim düzenleteceğim yeterli sayıya ulaşmak adına sizlere mesaj atıyorum 3 eğitimi ve sertifikası 200 tl bilgi almak isteyen eğitim içeriğini paylaşırım bize özel bir eğitim olacak sayı sağlamalıyız çokta uygun bir fiyat isteyenler benden bilgi alabilir.
 2. jt57 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  eğitimi kime düzenleteceksiniz?
 3. Serkan Vayiç İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bende böyle bir eğitime katıldım yalnız benim katıldığım 5 konu üzerine idi ve 100tl verdim. bu eğitim hakkında bi bilgiye sahip değilim ve yazdıklarım kötülemek amaçlı değildir bilgilendirmek amaçlıdır. bu tür eğitimler 3 başlık sabit olmak üzere diğer ikisi değişir başka yerlerde 150 veya 200 de düzenleniyor. . beni geliştiren bi eğitim olmadı hele uzman iseniz bu eğitimleri uzmanlık eğitiminde de alıyorsunuz eğitim sonrasında onların anlattığından fazla bir bilgiye sahip oluyorsunuz, uzmanlık eğitimi almamış uzman olamayacak kişilere yararlı olabilir . eğitimin içeriğini bilmeden detaylarını öğrenmeden bu eğitimlere katılmayın derim ben.
  bu eğitim sonunda alınan sertifikalarla iç tetkikçi olabiliniyor mu? kim tarafından ne kadar sürede verileceği hakkında bilgilenmelisiniz.
  İç denetçi eğitimleri bildiğim kadarıyla 5 gün sürüyor ve stajı var 600-750 +kdv cıvarındada bir ücreti.