1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C den b ye geçiş sınavı

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve A.Sait Külekçi tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ISAF fuarında Bakanlığın İSG KATİP yöneticisi 1500-3000 prim gün sayısı hakkında bilgi verdi.
  2. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    18 ağustosta sınavı geçenler sınava giremez diye bir şey söylenmedi değilmi?
  3. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Öyle bir ibare bulunmuyor. Sadece bakanlığın yayınlayacağı tebliğ yada yönetmeliği dikkate alın. Söylentilere takılmayın. 1500 -3 000 prim gün söylendi ama bakanlıkta değişiklik olabilir. O yüzden resmi gazetede yayınlanmadan söylenen ve konuşulanlara takmayın.
  4. Yazıyı tekrar okursak ... belgesi sahip olanlara, ......fıkranın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bir yıl içinde 2 sınav hakkı... diyor. 18 ağustos ta geçenlerin sınava girebileceği yazıyor burada. Alıntı yaptığım arkadaşa katılıyorum.
  5. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    oh ne güzel sistem avantadan b olun iyimiş
  6. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eğer kamudaki hekimlere işyeri hekimliği yetkisi verilmezse yılbaşında bu kanun tekrar ertelenir, bence bunu daha önce çözmeye çalışacaklardır... :) Siz dua edin de yılbaşına kadar şu işi çözsünler...
  7. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    öyle avantadan olmuyor ağustos sınavında başarı oranı %17 idi (c sınavı için) c den b ye yada a ya geçiş sınavıda öyle kolay olmayacak her başvuru yapana belgeyi vermeyecekler sınav daha zor olacak ve ayrıca bundan sonraki bütün isg sınavları giderek zorlaşacak kpss nin ilk çıktığı yıllara bakın şimdiki haline bakın
  8. Avantadan A olmuşlara ne demeli???Hiç olmazsa biz ter döküp çalışıp sınava girebilelim diyoruz...zamanında sınavsız sorgusuz verilmiş belgeler ne olacak???
  9. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Geçen yıl yasa çıktı .. Sınav sayıları arttı ve doğal olarak piyasada iş güv. uzmanı ihtiyacı da arttı ... 2014 Ocak ile daha da fazla olacak.. O nedenle 18 ağustos ve 23 kasım sınavında başarılı olanlara da imkan tanınacaktır.. Mantıklı düşünürsek daha geçen yıl çıkan bir yasadan dolayı ihtiyaç doğup da ,ardından bakanlık yok hayır siz sınava giremezsiniz diyemez,sanmıyorum, çok çok düşük ihtimal. Sadece sabrediyoruz. Bir an evvel açıklansa da artık rahatlasak ..
  10. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    0312 296 60 00 numarasını tuşlayıp, telesekreterin yönlendirmesiyle sırasıyla 2-1-5' e tuşlarsanız, mevzuat konusunda kafanıza takılan ne varsa sorabilirsiniz. ÇSGB' nın sırf merak edilenlere cevap verilmesi için açtığı servistir. Daha önce emin olamadığım konularda birkaç kez aramıştım, gayet iyi yardımcı oluyorlar.
  11. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Aslında ders çalışmaya başlamamız lazım, lakin 18 ağustos'un tadı damağımızda bu sınavın da zor belki daha zor ihtimali var.
    Ama belirsizlik çalışma isteksizliğine neden oluyor.
  12. Mustafa Yıldırımer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4162
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    TORBA YASANIN ÖNGÖRDÜĞÜ GEÇİŞ SINAVININ İLKİ ŞUBAT 2014'TE (YÜKSEK OLASILIK)
  13. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    kasım sınavına yetişmesi çok zor zaten daha kimlerin başvurabileceği belli olmamışken 11 ekim son başvuru günü olarak belirtilmiş zaman sıkıntısı var çok zor bu sınava yetişmesi...