1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C den b ye ve a ya gecişlerde izlenecek sınav hazırlık yolları hakkinda

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve yclgndgd tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    her sorunun altında cevap kısmında var
  2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bu kitaplardan her hangi birini alırsanız , 1 sayfasındaki soru ve konu anlatımını kitabı tanıtmak için paylaşma imkanı olurmu herkesin sorusuna cevap olması açısından
  3. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu kitap hakkındaki Yorumlar

Akan Yüksel : özetli soru bankası soruları sınav sorularından eksikliği var, paragraf şeklinde soru yok birde boşluk doldurma soruları yok, ön izlemede baktım yetersiz geldi , soru biçimleri değişti çünkü...

Kitap Firması Cevap : 950 sayfalık kitabin kaç sayfasini inceleyebildiniz bilemiyorum ama boşluk doldurma ve paragraf sorulari mevcut akan yüksel
    Soru biçimlerine gelince Ağustos sinav sorularinin formatinin bu olacağini bilemedigimiz gibi kasim sinavi da bir muamma...
    Neyi nasil soracaklarini bende siz gibi merak ediyorum..

KİTAP FİRMASININ YAYINLADIĞI
    KİTAPTAN SAYFALAR

isg soru bankasi örnek-001.jpg isg soru bankasi örnek-002.jpg isg soru bankasi örnek-003.jpg isg soru bankasi örnek-004.jpg isg soru bankasi örnek-005.jpg isg soru bankasi örnek-006.jpg isg soru bankasi örnek-007.jpg isg soru bankasi örnek-008.jpg isg soru bankasi örnek-009.jpg isg soru bankasi örnek-010.jpg
    45967_371461029654653_1435979716_n.jpg
  4. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isg.jpg

http://www.isgforum.net/attachments/isg-jpg.11055/

Toplu alımlar için bizimle iletişime geçin...
    Basım : 2013 Sayfa : 584
    Kitabımız İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine uygun olarak ve yeni yönetmeliklere göre hazırlanmıştır. İçeriğinde her ders ayrı ayrı anlatılmıştır. Kitabın sonunda bulunan soru bankası yine konu konu ayrılmış olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğitimlerinizde ve Sınav hazırlığınızda size klavuzluk yapacağına inandığımız kitabımız önce hizmet anlayışımız sayesinde piyasadaki emsallarinden çok daha uygun fiyatlıdır. Başarılar.
  5. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Kitabı burdan parça parça yayınlasanız ne güzel olur:)
  6. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Bizimlede parça parça tanışırlar :))
  7. Süleyman Güneş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34575
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman

çok doğru bir konuya değindiniz bende risk-med in açıklamalı çözümlü soru bankası kitabına çalıştım faydası olmuştu.o kitapta boşluk doldurma ile ilgili soruları yoktu .temmuz basımı soru bankası çok güzeldi ama soru formatı değiştiğinden dolayı yeni bir soru bankası yayımı yapılmış ise alınabilir.Fiyatı yüksek ama soruların cevapları çok açıklayıcı ve faydalı bir kitap.
  8. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Aslında söylediğiniz şunu aklıma getirdi.
    Dergi gibi yayınlansa
    konu konu eline aldımı
    adamı korkutmayacak.
    Şimdiki Üniversite sınavına girenler için yaprak test mantığında dergi gibi...
  9. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bu kanuna uygun olarak çıkartılan tüm yeni yönetmelikler dikkate alınarak hazırlanmıştır.
    Tamamı 495 sayfadan oluşan kitabımız kapsamlı konu anlatımları ile sınava hazırlık kitabı olmanın yanında meslek hayatınızda kullanabileceğiniz bir el kitabı niteliğindedir.

Kitabımızda, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında bulunan tüm konular teker teker ayrılarak ilgili konular detaylı olarak anlatılmış olup konuyla ilgili yönetmeliğe yer verilmiştir.
    İş Güvenliği ve İşyeri Hekimliği sınavına hazırlık mantığında hazırlanmış olan kitabımız sınav sonrası meslek hayatınızda da kullanabileceğiniz şekilde düzenlenerek tüm İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimlerinin sınav sonrasında elinin altında bulundurması gereken bir kaynak haline gelmiştir.
    Sınırlı kaynak bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği alanında büyük bir eksiği kapatacak olan kitabımızın İSG uygulayıcılarına, İş Güvenliği Uzmanlarına, İşyeri Hekimlerine, İşverenlere ve tüm çalışanlara faydalı olmasını umuyoruz.
    Siparişleriniz aynı gün içinde yurtiçi kargo ile gönderilecektir.
    Kısa bir süre için yarı fiyatına kitabımızı satın alabilirsiniz.
    Fiyat:
    80 TL yerine 40 TL ye inmiş.

http://www.isgasistan.com/isg-kitap/
  10. nadr buglem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 aralık sınavı sonuçları 1.1 2014 de yetişecek mi işletmeler bizim b yada a sınıfı olmamızı beklicekler mi abi bir ay bekle b yada a sınıfı olucam mı dicez.bana göre c belgesini almışları direk prim gün sayısına göre b yada a sınıfı uzman yapmaları
  11. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
  12. beklemeyip ne yapacak mecbuuur .:cool: yeter sayıda B ve A uzman mı var ?
  13. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    bana göre tüm C leri A yapsınlar kestirmeden olayı bitirelim.. var mı artıran?
  14. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 12 Ekim 2013 ---
    Kitapların basım tarihlerini öğrenebilmemiz mümkün mü?
  15. Özlem Özkara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28425
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    riskmed kitabı güzeldir. C sınavını riskmed sorularına çalışarak geçmiştim. Şimdide tekrar bu kitaba çalışacağım.
  16. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    C ye çalışırken riskmed in kitabından çalıştım kitap güzel fakat mevzuat eskidi kitapta eğer güncel mevzuata göre yeniden hazırlandıysa alınabilir.ama şunu sormamız lazım kendimize bu sınava çok az kaldı çalışmamız yeterli olacakmı sınav diyip geçmeyin girmeye karar vermek maddi ve manevi yoruyor o kadar emeğe girdiğin zaman kazanmak istiyosun.bu yüzden önümüzdeki ilk sınava girmelimiyiz? kararsızım sizce?
  17. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  18. Murat Koçak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64951
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Merinos - ÖZERDEM MENSUCAT A.Ş.
    Geçmiş soruları çalışsak diyeceğim ama, Ağustos a sınıfı sorularının 30 tanesi iptal olduğunu düşününce...susuyorum
  19. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tıkla
    2005-2013 AĞUSTOS TÜM RESMİ SINAVLAR
    İPTAL VE ŞIKKI DEĞİŞENLER SORULAR
    2013 AĞUSTOS DAHİL

TEK PDF de tüm soruları topladık. Neden ?

Bir konuya takıldınız.
    PDF nin arama özelliği sayesinde bir konu hakkında tüm çıkmış soruları görebileceksiniz.

Örnek :
    Genç işçi
    kelimesini yazıp aradığınızda karşınıza tek tek tüm sorular çıkmaktadır.

Bu soruların iptal veya şıkkı değiştiğini de kontrol ederek hataya düşmeyeceksiniz.​
  20. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman