1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C den b ye ve a ya gecişlerde izlenecek sınav hazırlık yolları hakkinda

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve yclgndgd tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ne bileyim dünya gözü ile orjinali görsem iyiydi :)) şaka bir yana da bu kitap gerçekten risk med miydi acaba diye şüphelerim var aynı kitabı tekrar almak istemem açıkcası bu yüzden sormuştum
  2. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Melih Bey,

Nette bulduğunuz linki verebilir misiniz acaba?
  3. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ekim sonu itibariyle 1500 günü doldurmuş oluyorum. Fakat Ekim ayı prim ödemeleri başvuru tarihine kadar yapılmamış olursa ben 1500 günü doldurduğuma dair belge alamaz mıyım? Önceden sigorta hizmetinden faydalanmak adına muhasebecilerden prim ödemesi yapılmasa da o ay çalışıldığına dair bir doküman alınabiliyordu. Bu evrak benzeri bir doküman yeterli olacak mıdır?
  4. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Arkadaşlar neden Riskmed'in orijinal kitabını satın almıyoruz ,fotokopi ile uğraşıyoruz?Bu iş için verilecek 80 liraya bence değer.Hem iş hayatımızda da kullanacak güzel bir kaynak olur.Hem de kitabı hazırlayan kişilerin emeğine de saygı göstermiş oluruz.Ben bugün sipariş ediyorum.
  5. Murat Koçak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64951
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Merinos - ÖZERDEM MENSUCAT A.Ş.
    arkadaşlar bütün tüzükler kaldırılmadı mı yahu?
    kafam karıştı şimdi... isg tüzüğü, yapı işleri tüzüğü, maden tüzğü... ya medet !!!!
  6. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Tüzükler kalktığına göre sadece yönetmeliklerden soracaklar herhalde.
  7. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Yanılgıya düşmeyelim , önümüzdeki 60 gün kaldı sınava . Tüzüklerin kaldırılması taslak aşamasında. Yani kaldırılması an meselesi diyebilirim . Ama bu bakanlığın sağı solu belli olmadığı için henüz resmi birşey çıkmadı . %99 21 aralık sınavında tüzüklerden sorumlu olmayacağız inşallah .Şu anda tüzüklere çalışıp vakit kaybetmeyin derim, yönetmelik okuyun bol bol .
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Ekim 2013 ---
    Bu sorulardan oluşuyor benim risk med olarak aldığım kitap ne yazık ki ! Hepsine bakamadım ama bu soruların aynısı var ya :sinir:

Ekli Dosyalar:

8. Çetin Gençer dökümanını çıktı alıp inceledim,sorular yeni mevzuata göre değil bilginiz olsun
  9. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    Yönetmelikler sırayla gözden geçirilmeli..
  10. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    Ezel hanım, Riskmede bugün sipariş verdim. sanırım yarın elimde olur... geldiğinde, istediğiniz sayfaları paylaşırım .
  11. arkadaşalar c sınıfı uzmanıyım bu sınava kaç kere girme şansımız var aralıkta geçemedim aralık sonraki sınavlara girebilirmiyiz
  12. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Şu an itibariyle 2 hakkınız daha var. Eskiden 1 di şimdi 2 hak daha oldu.
  13. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Soru bankası güncel değilse adamı batırır. Çünkü hep yönetmelikten soru gelecek görünüyor.
  14. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    Murat Bey,
    bende 923 üncü sayfaya kadar var.924-982 arasını paylaşabilirseniz sevinirim
  15. teşekkürler :)
  16. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    elektrikle ilgili yönetmelik elinde olan varmı?bir türlü ulaşamadım
  17. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Burda hepsi var sanırım..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Ekim 2013 ---
    http://www.bilgit.com/yonetmelikler.html
  18. ARKADAŞLAR BUGÜN C SINIFI EĞİTİM ALDIĞIM RESA EĞİTİM KURUMU İLE GÖRÜŞTÜM. SINAV EĞİTİMİ İÇİN ÇOK TALEP VARMIŞ. KISA ZAMAN İÇİNDE SINAV KAMPI ADI ALTINDA KISA SÜRELİ BİR SINAV KAMPI HAZIRLAYACAKLARMIŞ. BEN DAHA ÖNCE C SINIFI İÇİN YAPILAN OLAN KAMPA GİTMİŞDİM. REKLAM İÇİN SÖYLEMİYORUM ÇOK ETKİLİYDİ. RESA EĞİTİM KURUMU GEBZEDE. BU ÇEVREDE OLAN ARKADAŞLAR İLGİLENİRLER DİYE SÖYLÜYORUM. VAKTİNİZ VARSA MUTLAKA KATILIN.
  19. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kitap içeriğine baktığım zaman;
    -İlgili Kanunlar
    -Temel Kanun ve Yönetmelikler
    -4857 Sayılı Kanuna Göre Yönetmelikler
    -6331 Sayılı Kanuna Göre Yönetmelikler
    -Diğer Mevzuatlar
    -Çıkmış Sınav Soruları

denilmekte çsgb nin sitesinde mevzuatlarla ilgili aradığım her şeyi buluyorum gerek yok bence...
    ben bu şekilde çalışarak 84 aldım.. b sınavı içinde aynı şekilde çalışacağım.. gerek yok bence bu kitaba...
    ancak ;Abdullah Aközel in kitabının içeriğini merak ettim doğrusu
  20. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Bu adamı takip etmek lazım.