1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C için tecrübemiz vardı da şimdi a olunca iş değişiyor. tavsiyeleriniz nelerdir?

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve songuko tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. songuko İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Kamu
  her türlü öneriye açığım. C için tecrübemiz vardı da şimdi A olunca iş değişiyor.
  Tavsiyesi veya kaynağı olan arkadaşlar varsa...

  tşk ederim
 2. songuko İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Kamu
 3. songuko İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Kamu
  yokmu bir bilen :)
 4. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kendine güven ve Mevzuata hakim ol öncelikle..Bugün yaşadığım bir durumu örnek olması açısından sana arz etmek isterim.firmam dış cephe iskelesi ile ilgili benden yardım istedi bu firma uzmanı olduğum bir firma ben arabaya atladım gittim tabi.öncelik olarak şunu yaptım iskele ile ilgili iki yönetmelik yanlarında çıktı aldım ve iskele hususunda ilgili yerleri yanlarında çizdim ve okudum sonra mevcut iskelenin uygunsuzluklarını ve tehlike yaratacağını şusunu busunu detaylı anlattım,örnek iskele uygulamaları gösterdim,sonra yeni alınacak iskelenin standartları ile detaylı anlattım ve iskele kurulum sürecinde ki görev ve sorumlulukları anlattım.sonra gün vererek bununla ilgi rapor sunacağımı söylerek ayrıldım.

  Burda şu var iskeleyi bilmek ve yaşamak lazım.iki mevzuatta iskele değince hangi yönetmelik olduğunu yada hangi mevzuatta anlattığını uzman olarak çok iyi bilmek lazım.( rüyada olsam bilirim inşallah).unutmayın uzman işine hakim olmalı ve rehberlik hizmetini kusursuzca yerine getirmeli.
 6. reha demirel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Erkan Bey siz Trabzon da hangi osgb de çalışıyorsunuz?