1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

(C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Bilgi Sistemi hak.

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Yener Esen tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Yener Esen İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48763
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LEVI STRAUSS&CO
    Burada bir veritabanı oluşturmak güzel bir uygulama. Ancak uygun bir yazılımla uzmanları illere göre,iş arayan ve aramayan olarak gruplandıracak bir çözüm üretilirse daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    http://www.isgforum.net/forums/staj-İmkanları.172/
    yukardaki linkte staj konusunda sıkıntılarınızı dile getirebilirsiniz biz elimizden geldiğince ilgileniyor ve yardımcı olmaya çalışıyoruz.en azından gerekli yerlere mercilere bildiriyoruz.

http://www.isgforum.net/forums/İş-arıyorum.195/
    yukardaki lintede iş arıyorum bölümümüz var orda da sıkıntınızı dile getirirseniz orda da elimizden geldikçe yardımcı oluyoruz..

gelgelelim buraya burda uzmanlarımız tanışma ve kendini tanıtma fırsatı bulur,burası isg uzmanları havuzu gibi düşünün eleman arayannlarda buradan sizlerle iletişem geçebilir...