1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı ders çalışmak için yardım

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve said dursun tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. said dursun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar isg kursuna yazıldım .lakin neye çalışacağımı bilmiyorum kafam çok karıştı.kursta verilen kitaba mı. uzaktan eğitim videolarmı. kurstaki derslerde not alınan bilgiler yeterlimi.mevzuata çalışmam gerek sanırsam hangi mevzuata çalşıcacağımı ve mevzuatlar sürekli yenileniyormuş güncel çalışacağım mevzuatlarıı toplu halde nasıl blacağımı hiç bilmiyorum acil bilgilebdirirseniz sevinirim
  2. aycan aras İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kafana göre takıl bırak kendi haline sana mantıklı geleni işaretle.
  3. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    yönetmeliklern özetini çıkarabiliyosan onlara çalış. Sitede özet konular yönetmelik özetleri var. çıkmış sorulara bak. Son dönemlerde 6331e ve çıkan yönetmelikleri aynen soruyorlar.
  4. tek tek tüm modülleri bir kez okuyun,sonrasında tüm mevzuatı 4857 ve 6331 ve ona bağlı yönetmelikleri önemli gördüğünüz noktaları not alarak okuyun ,güzel bir açıklamalı soru bankası kitabı edinin onları çözün daha önceki sınavlarda çıkanları çözün B-C iş yeri hekimliği sorularının hepsini,daha sonra mevzuatta çıkartmış olduğunuz notlarınızı iyi çalışın benim sınav çalışma sistemim bu ..umarım sizinde işinize yarar
  5. suley İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ARKADAŞLAR BEN KURSA YAZILDIM FAKAT BANA ÇALIŞMAM İÇİN NOT FALAN VERMEDİLER Bİ ŞİFRE GELDİ GİRDİM ÖNÜME TEST ÇIKTI KONUYLA ALAKALI HİÇ BİRŞEY BİLMİORUM BU İŞLER NASIL YÜRÜYOR YARDIMCI OLUN LİTFEN