1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

c sınıfı iş güvenliği kursuna gidiyorum,iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve cetinel tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. cetinel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba, ben şu an c sınıfı iş güvenliği kursuna gidiyorum.Kurs aralık ayında bitecek sınava kadar bir kurumda(osgb yada başka firma) çalışma olasılığım var mı diye merak ediyorum.Bu şekilde çalışan varmış sanırım ama mümkünmüdür.Bilgilendiren olursa sevinirim.Teşekkür ederim.
  2. Osman Ç. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende kursa gidiyorum ve bu zaman dılımınde calısabılecegım bı yer olursa degerlendırmek ısterım. Ücret çok sıkıntı değil maksat işi ögrenmek. Bu konuda ulaşan olursa iki taraflı bı yarar saglanır gıbı gelıyo..

Kimya Mühendisi-2012 Mezun
    balikci_osman@hotmail.com
    osmancimen@anadolu.edu.tr
  3. Yücel Oruç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Antalya'da ikamet etmekteyim ve c sınıfı iş yeri güvenlik kursuna gidiyorum. Çalışabileceğim yer olursa, dönüş yapan oluırsa memnun olurum.

YÜCEL ORUÇ
    yuceloruc07@hotmail.com
  4. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İstanbul'da bulunan arkadaşlar var mı? Beylükdüzünde bir OSGB'de uzman açığı varmış, benimle irtibata geçebilirsiniz arkadaşlar.
  5. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    Bahsettiğim OSGB 2-3 senelik tecrübe sahibi ve idealist arkadaşlar arıyormuş bilginize...
  6. Osman Ç. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Zaten yenı mezun yada tecrubesız arayanı duymadım, ana karnında herhalde bu arkadaşlar tecrube kazanıyolar.

Saygılar..
  7. Ferdi Cankatar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    BENİMLE İTİBATA GEÇERSENİZ SEVİNİRİM.
  8. Feyza Çolak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İŞ-SA OSGB
    çalışmanız mümkündür bu şekilde sizi yanında danışman olark bulunduracak kurumlarda osgb vs takip etmeniz gerekir bol şans.
  9. Yücel Oruç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar Ferdi Bey, size ulaşabileceğimiz mail adresi ve/veya telefon numarası vermenizi isteyebilirmiyim?
  10. Ferdi Cankatar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  11. tamerkorkut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba Dilek Hanım, bahse konu olan ilan hala geçerli midir diye sormak istedim. İyi çalışmalar.
  12. Gül Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar. Bende C sınıfı iş güvenliği eğitimi alıyorum ve jeoloji mühendisiyim çok acil işe ihtiyacım var. İş deneyimimde mevcut. Bana yardımcı olabilirmisiniz?
  13. volkan1402 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isg kursum bitti haziran ortasında belge alıcam izmirde iş arıyorum
  14. volkan_198406 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar arkadaşlar kimya mezunuyum. iş güvenliği uzmanlığı eğitimim bitti. 5 yıllık çeşitli sektörlerde iş deneyimim var sertfikayı alana kadar bir yerlerde iş güvenliği uzmanı olarak çalışıp partik kazanmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. ücret konusu çok önemli değil.
    VOLKAN ALTUNAY
    05368844508
    volkan_198406@hotmail.com
  15. Zeynep Kösek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba, ben şu anda iş güvenliği kursumu tamamladım (c sınıfı) ve mayıs sınavını bekliyorum. Sınava kadar beklemek istemiyorum. Bu şekilde bir kurumda(osgb yada başka firma) çalışma olasılığım var mı diye merak ediyorum.Bilgilendiren olursa sevinirim.Teşekkür ederim.
  16. erhan özmen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kocaeli de oturuyorum. mayısta c sınıfı iş güvenliği sınavına gireceğim. işi öğrenebileceğim bir kurumda çalışmak istiyorum. ücret çokta önemli değil amaç biraz tecrübe..
  17. okirtas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar İstanbul da proje bazlı Uzmanlık yapmak isteyenler benimle irtibata geçebilirler,
    osman@yonetim.net
  18. Hakan Çetin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bursa da da açık varsa haberim olsun arkadaşlar.:)
  19. Sare Gümüşyazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhaba, ben şuanda C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği eğitimi alıyorum, Öncelikle ZONGULDAK ve 2. tercih olarak KOCAELİ de uzmanlık yapmak istiyorum. Ağustos sınavına gireceğim ve bu süreyi boş geçirmek istemiyorum, tecrübe kazanma taraftarıyım.Teşekkürler
  20. ABDURRAHMAN YAVUZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69917
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YAVUZLAR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MERKEZİ
    Kayseri'de Yeni kurulacak Osgb firmamızda çalışacak iş güvenliği uzmanı arıyoruz.Kayseri'de ikamet edenler tercihimizdir.Abdurrahman Yavuz 0555 6855955