1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı iş güvenliği uzmanı çalışmak isteyen arkadaşlar

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Murat Özgül tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Murat Özgül İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ankara demetevlerdeki osgb mizde çalışacak inşaat ve sanayide risk analizleri yapabilecek arkadaşlar cv yollarsa seviniriz teşekkürler
  info@ostimosgb.com
 2. begüm adıgüzel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Edirne, Kırklareli,Tekirdağ ve İstanbul illerinde hizmet vermekteyiz. Edirne ve Kırklareli illerinde yerleşik, İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi aramaktayız. İlgilenenlerin www.corluosgb.com veya www.corluosgb.com.tr adreslerinden basvurmalarını rica ederiz.