1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı iş güvenliği uzmanının tehlikeli-çok tehlikeli işyerlerinde isg eğitimlerini vermesi

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve metehantatli tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. metehantatli İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  c sınıfı uzman bireysel olarak hiçbir firmaya bağlı olamadan tehlikeli,çok tehlikeli yerlerde İSG temel eğitimi verebilirmi? teşekkürler.
 2. deniz poyraz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  benim anladığım kadarıyla yasaya göre zaten c sınıfı bir uzman b sınıfına da bakabilir.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Ağustos 2013 ---
  sanırım danıştay sadece yönetmelikte geçen 450 sigortası olan kendi sektöründe A sınıfı uzmanlık yapabilecekleri iptal etti. danıştay kanunları iptal etme yetkisi yoktur. yanlış biliyorsam fikirlerini söyleyebilirsiniz.