1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. hastane için risk analizi yapabilir miyim?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Baris ERASLAN tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Baris ERASLAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,Ben C sınıfı isg uzmanıyım. Acaba hastaneler için risk analizi yapabilir miyim? veya risk analizini ben yapıp,başka bir A sınıfı uzmana imzalatabilir miyim? Bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olacağım.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yap.ama A sınıfı uzmana gerek yok..onlar anlamaz analizden...bu benim görüşüm.teknik olarakta ocak 2014 ten sonra yada 50nin üzerinde ise isgkatipten atanmış uzmanlarının yapması gerekecek.şu anda hastanenin atama yükümlülüğü yoksa yapabilirsin eğer yaparım diyosan ve teknik yeterlilik kendinde görüyosan.
  3. Baris ERASLAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Peki bu konuda bana yardım edebilirmisiniz? Mesela örnek bir hastane risk analizi var mı elinizde?
  4. afamfa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Risk Değerlendirme kategosinde var....
  6. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    işte yılın sorusu :)
  7. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Risk analizi yapabilmek için iş güvenliği uzmanı olmaya gerek yok. Konuya vakıf olan herkes yapar. Aşağıda verdiğim linki incelemenizi tavsiye ederim. Hastanelerde yapacağınız risk değerlendirmesi çalışmalarında size yardımcı olacaktır.
    http://totm.inonu.edu.tr/kalite/
  8. Baris ERASLAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bilgileriniz için çok teşekkür ederim. Peki bir sorum daha olacak, risk analizi içerisinde acil eylem planları giriyor mu??
  9. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    tabi ki hayır, acil durum planı ayrıca değerlendirilip yapılmalıdır
  10. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Acil eylem planıyla risk analizini aynı kitapçık içerisinde yapan da var ama ayrı ayrı yapılsa daha iyi. Sonuçta birbirinden ayrı konular.
  11. Aygün Bentürker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11423
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    burda herşey var :) ,yemek tarifleri bilee :),faydalııı