1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım istanbul (asya)'da iş arıyorum

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Ahmet-TURAN tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    24 mayıs 2014 İsg sınavında 80 puan aldım.Bunun yanında 2012 yılın da ISO 9001, 14001,18001 eğitimleri,Riccon İlhan DOĞAN dan Beden Dili ve Düşünce okuma Teknikleri üzerine eğitim aldım.Marmara Üniversitesinden Teknik Öğretmen olarak mezun oldum ve 2011 de düzenlenen 19.Dünya İsg seminerinde katılımcı olarak yer aldım.Pre intermediate seviye de ingilizce biliyorum bunun yanında ingilizcemi geliştirmek adına kursa da devam ediyorum.B sınıfı ehliyetim var tam zamanlı veya yarı zamanlı iş arıyorum.14 sertifikam daha var.Daha detaylı bilgi için cv gönderebilirim...
  2. erdalsaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Baba başarılarının devamını dileyecem ama sende nirvanaya ulaşmışsın başarıda. Kolay gelsin.
  3. Ahmet-TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101136
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim dostum, baya koşturdum evet :)