1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

C sınıfı iş güvenlik uzmanıyım.manisa'da iş arıyorum.

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Dilek dipsel tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Dilek dipsel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Fizik bölümü mezunuyum.
 2. Sevinç KAYA İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  17157
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Dilek Hnm. Manisa'da benim de görüşmüş olduğum GÜVEN OSGB halen C sınıfı uzman arayışındadır,dilerseniz 0530 9615150 tlf.dan ulaşabilirsiniz.
 3. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İş güvenlik uzmanı ne yeni bir dal mı ne iş yapar
 4. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16594
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Dilek Hanım,
  Belki görmüşsünüzdür ama Manisa'da Çankaya Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi de İş Güvenliği Uzmanı arıyordu; bir iş ilanı sitesinde görmüştüm. İlan 30.05.2013'de verilmişti, bir bakın isterseniz..
 5. Kemal Ev İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  EMK
  Arkadaşlar merhaba ,
  Ankara'da yerleşik bir kurumdan eğitim aldım. Kurumdan sıkça yinelenen ; " sertifikanızı alın , doğruca bize gelin , 2.000,00 - 2.500,00 T.L.'ye işiniz hazır " cümleleri yankılanıyor kulaklarımda. Oysa aynı kurumun OSGB olarak hizmet verdiği çok tehlikeli bir işyerinde tabir yerindeyse bir saniye oturmalarına fırsat verilmeden bay ve bayan uzman arkadaşların - acaba işçilerin başına bir iş mi gelecek korkusuyla - 1.000,00 - 1.500,00 T.L.'ye emeklerinin sömürüldüğünü gördüm. O an yapılan bu işin adının ne olduğunu ve genç - idealist arkadaşların umutlarının nasıl satın alındığı düşünmeye başladım.
  Her OSGB böyle midir bilemem.
  LUTFEN EMEKLERİNİZ - ONURLARINIZ BÖYLE KOMİK FİYATLARA GİTMESİN...!